رامین بالاخره تصمیمش را گرفت

قرارداد رضاییان و تیم هلندی نهایی شد؟

رامین رضاییان بعد از جدایی از پرسپولیس این روزها با چند پیشنهاد جدی اروپایی مواجه شده است. این بازیکن که خودش نیز اعلام کرده قصد دارد از طریق یکی از بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس یعنی محمدرضا مهدوی راه رفتن به اروپا را طی کند، هفته آینده برای نهایی کردن قرارداد خود با یک تیم هلندی راهی این کشور می‌شود.
کد خبر: ۱۰۱۹۲۲۵

محمدرضا مهدوی درباره آخرین وضعیت حضور رامین رضاییان در فوتبال اروپا گفت: رامین پیشنهادات خوبی از بلژیک، هلند و اتریش داشت که درنهایت به این جمع‌بندی رسیدیم. حضور او در تیم هلندی برای آینده او خیلی بهتر است. مذاکرات ما با باشگاه هلندی نهایی شده و قرار است آنها بلیط پرواز برای حضور رامین در تست پزشکی را بفرستند تا روز یکشنبه عازم این کشور شود. پیشنهادی که آنها داده‌اند یک قرارداد 2 ساله است.

وی درباره نام این تیم هلندی تاکید کرد: فعلا تا قطعی شدن حضور رضاییان در تمرینات این تیم نامی از آن نمی‌بریم و اما باید بگویم بازیکنان ایرانی سابقه بازی در آن را نداشته‌اند.

بازیکن اسبق تیم‌های استقلال و پرسپولیس درباره دلایل انتخاب این تیم هلندی برای مدافع ملی‌پوش ایران گفت: کی‌روش نگاه ویژه‌ای روی بازیکنان ایرانی دارد که در اروپا بازی می‌کنند، ضمن این‌که در سال منتهی به جام جهانی برای رامین اهمیت زیادی دارد که در یک تیم اروپایی بازی کند، نه تبدیل به یک بازیکن نیمکت‌نشین شود و درنهایت این‌که ترانسفر بازیکن به تیم‌های اروپایی بزرگ از تیم‌های هلندی راحت‌تر است و رضاییان بعدا می‌تواند پله‌های ترقی را طی کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها