اعلام آرای انضباطی رقابت های لیگ فوتبال و فوتسال

پرسپولیس و استقلال جریمه شدند

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف فوتبال و فوتسال باشگاههای کشور صادر کرد.
کد خبر: ۱۰۱۸۰۴۲
پرسپولیس و استقلال جریمه شدند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را به این شکل اعلام کرد:

لیگ برتر فوتبال

دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان در هفته ۲۶ برگزار و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر فحاشی، پرتاب لیزر رخ داد.

این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین صادق بارانی، بازیکن تیم پیکان تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی و زدن ضربه شدید به بازیکن حریف، به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و جریمه ۵۰ میلیون ریالی محکوم شد.

گفتنی است، به دلیل تخلفات تماشاگران تیم گسترش فولاد تبریز در دیدار برابر استقلال تهران، تیم گسترش فولاد به پرداخت ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال تهران نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

لازم به ذکر است، محمد طیبی؛ بازیکن تیم استقلال خوزستان به دلیل تخلف و مصاحبه علیه داوری به یک جلسه محرومیت و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

لیگ دسته اول

کمیته انضباطی با ارسال نامه ای به باشگاه های خونه به خونه بابل و نساجی مازندران اعلام کرد، نظر به اینکه کمیته استیناف فدراسیون رای قبلی کمیته انضباطی را در مورد باشگاه نساجی قائمشهر و خونه به خونه بابل را بی اثر تلقی کرده است، بر همین اساس ممانعتی برای حضور تماشاگران دو تیم در دیدار خانگی وجود ندارد و از تنبیهات اعلام قبلی رفع اثر می شود.

لیگ فوتسال

کمیته انضباطی پس از اعتراض تیم های بهراد اردبیل و حاجی منصف قائمشهر در خصوص استفاده بازیکن غیر مجاز توسط تیم مقاومت قرچک اعلام کرد مسابقه مربوط به تیم های بهراد اردبیل و حاجی منصف قائمشهر با تیم مقاومت قرچک براساس ماده ۸۲ آیین نامه انضباطی تکرار شود.

کلیه آرای فوق قطعی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها