jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۱۲۰۶۷   ۲۵ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کالاهای ایرانی عرضه شده در نمایشگاه بهاره زاهدان امسال با استقبال کم نظیر افزون بر 500 هزار نفر از مردم این شهرستان روبه رو شده است.

به گزارش ایرنا مسئولان و فعالان بخش تولید و عرضه کالا در آستانه سال نو برای تامین نیازها و رفاه مردم و ساماندهی بازار طرح ها و برنامه های مختلفی از جمله نمایشگاه بهاره، طرح نظارت و بازرسی و غیره را به اجرا در آورده اند.

امسال نیز نمایشگاه بهاره زاهدان با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی و مصرف کنندگان از 13 تا 21 اسفند برگزار و به دلیل عرضه تولیدات داخلی بدون واسطه و با کیفیت مطلوب از استقبال کم نظیری از سوی شهروندان روبه رو شد.

به گفته کارشناسان حوزه اقتصادی بازار شب عید هم فرصت مناسب برای اصناف و تولیدکنندگان داخلی است تا با عرضه بدون واسطه، کالاهای تولیدی خود را به دست خریداران برسانند و هم فرصت خوبی برای بسیاری از خانواده هاست تا مایحتاج عید خود را یک جا و با صرف هزینه و وقت کمتر تهیه کنند.

یکی از شهروندان زاهدانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: نمایشگاه بهاره در این شهر امسال به دلیل عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب از استقبال بسیار خوب برخوردار بود.

زهرا پودینه افزود: بسیار خوشحالم به عنوان یک شهروند که مردم ما در این نمایشگاه از کالاهای مرغوب ایرانی استقبال بسیار خوبی کردند و این خود کمک قابل توجه ای به رشد و توسعه تولید و اشتغال جوانان می کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان نیز گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا(بهاره) زاهدان در قالب 386 غرفه با تلاش اتاق اصناف مرکز استان از 13 تا 21 اسفند برگزار شد.

نادر میرشکار اظهار داشت: در این نمایشگاه کالاهای تاثیرگذار در سبد خرید خانوارها از جمله کیف و کفش، پوشاک، آجیل و خشکبار، مواد شوینده و بهداشتی عرضه شده است.

وی افزود: کالاهای اساسی از جمله برنج، شکر، مرغ و روغن نیز به صورت گسترده در این نمایشگاه برای خرید شهروندان زاهدانی ارائه شده است.

15 درصد تخفیف در نمایشگاه

وی گفت: کالاها در این نمایشگاه با 10 تا 15 درصد تخفیف عرضه شده اند و برخی از کالاهای اساسی با هماهنگی های صورت گرفته به قیمت عمده و مرغ طرح تنظیم بازار نیز با قیمت کیلویی 58 هزار ریال در اختیار شهروندان قرار گرفت.

میرشکار تاکید کرد: مردم استان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند مراتب را سریعا به بازرسان مستقر در نمایشگاه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن با خاطی برخورد قانونی صورت گیرد. وی گفت: با هدف حمایت از تولیدات داخلی، کالاهای عرضه شده در نمایشگاه محصول وطنی بود و غرفه داران اجازه عرضه کالاهای خارجی در سطح نمایشگاه را نداشتند و بر همین اساس ستاد نظارت بر کالای قاچاق نیز به صورت کامل در نمایشگاه مستقر شده و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد و کالای خارجی نیز از سطح نمایشگاه جمع آوری می شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر