jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۱۰۰۸۹۶۸   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۱:۰۴

وزیر کشور با اشاره به تنظیم برنامه های وزارت کشور برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، درباره تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در فضای عمومی هشدار داد.

برخورد با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران درخصوص اعلام نامزدی برخی فعالان سیاسی در روزهای اخیر گفت: افرادی که از اکنون اعلام نامزدی می کنند یقینا هر نوع فعالیتی در عرصه عمومی داشته باشند از نظر ما تبلیغاتی است و حتما هم با آن برخورد خواهد شد.

وزیر کشور تاکید کرد: به معاونت سیاسی وزارت کشور و استانداری ها ابلاغ شده است کسانی که اعلام کاندیداتوری می کنند به هیچ عنوان نباید در اماکن عمومی اقدامات تبلیغاتی داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

5 اولویت دولت جدید

5 اولویت دولت جدید

برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری 28 خرداد سال 1400 و پیروزی حجت‌ الاسلام رئیسی در این عرصه، مولد پرسش‌ها و دغدغه‌های اساسی و مهمی در مسیر حل‌وفصل معضلات جاری در کشورمان محسوب می‌شود. در این خصوص نکاتی وجود دارد که لازم است مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر