jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۰۸۵۹۴   ۱۵ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۸

بازیکنان استقلال یک روز پس از تساوی برابر سیاه‌جامگان به صورت دسته جمعی محل تمرین را ترک کردند.

استقلالی‌ها دسته جمعی تمرین را ترک کردند

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ورزش سه ، در حالی که معمولا مرسوم است که فردای بازی‌های استقلال بازیکنان اصلی محل را ترک می‌کنند و بازیکنانی که بازی نکرده‌اند به صورت کامل زیرنظر کادرفنی آبی‌ها تمرینات خود را پیگیری می‌کنند، امروز در پایان جلسه آنها با علیرضا منصوریان سرمربی استقلال، محل تمرین را به صورت دسته جمعی ترک کردند.

در حالی که جلسه علیرضا منصوریان با بازیکنان دقایقی پیش به پایان رسیده است، بازیکنان ذخیره و اصلی استقلال محل تمرین را ترک کردند تا این شائبه به وجود بیاید که بازیکنان این تیم از پرداخت نشدن مطالباتشان ناراحت هستند و حاضر نیستند در تمرینات شرکت کنند.

هرچند رسانه رسمی باشگاه استقلال خبر اعتصاب بازیکنان این تیم را تکذیب کرده است اما آنچه مسلم است بازیکنان این تیم در روزهای گذشته به شدت از مسائل مالی ناراحت بودند چراکه با گذشت 8 هفته از آغاز نیم فصل دوم لیگ‌برتر هنوز آنها پولی دریافت نکرده‌اند.

علیرضا منصوریان که در این روزها موفق شده تیمش را به شرایط ایده‌آل برساند حالا به نظر می‌رسد با چالش بزرگ دیگری روبه‌رو است و آن هم این است که حالا باید بازیکنانش را راضی به تمرین کردن بکند البته اگر گمانه‌زنی‌ها درست باشد و بازیکنان این تیم به دلیل مسائل مالی حاضر به تمرین کردن نشده باشند.

تمرین نکردن استقلالی‌ها برای این تیم اتفاق بدی است چراکه آبی‌ها تنها 3 روز دیگر باید در هفته بیست‌وچهارم لیگ‌برتر به مصاف سایپا بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها