jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۷۹۴۰   ۱۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تام هنکس، ستاره سینما و بازیگر فیلم‌هایی چون فارست گامپ، دورافتاده و سالی با ارسال یک دستگاه قهوه‌ساز برای محل استراحت خبرنگاران کاخ سفید موجب حیرت شد.

به گزارش مهر و به نقل از ورایتی، گزارشگران، عکاسان و متصدیان دوربین‌های فیلمبرداری که پس از برگزاری نشست‌های خبری کاخ سفید به اتاق استراحت رفتند با دیدن یک دستگاه جدید اسپرسوساز که از سوی یک بازیگر برنده اسکار در آنجا نصب شده بود، دچار حیرت شدند.

کنار این دستگاه یک یادداشت بود که نوشته شده بود: «برای مطبوعاتی‌های کاخ سفید: برای حقیقت، عدالت و راه آمریکایی خوب بجنگید. بخصوص برای بخش حقیقت مساله.»

تام هنکس در دوران دو ریاست جمهوری پیشین نیز در این زمینه خبرساز شده بود. او در دوران ریاست جمهوری بوش، دیداری از کاخ سفید داشت که در جریان فیلمبرداری یک فیلم در واشنگتن رخ داد. در آن دیدار، هنکس تاکید کرد که مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند و وقتی فهمید آنها آنجا با مشکل قهوه روبه‌رو هستند، بلافاصله یک ماشین تازه خرید و نوشت: امیدوارم این دستگاه چرخه تولید 24 ساعته خبر را کمی دلپذیرتر کند. آب اضافه کنید. پودر بریزید و دکمه را فشار دهید و گزارش تولید کنید. با آرزوی بهترین‌ها. تام هنکس.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر