jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۰۶۷۳۶   ۰۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۰

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران خبر منتشر شده مبنی بر دیدارش با وزیر خارجه عربستان در عراق را تکذیب کرد.

شمخانی: دیداری با جبیر نداشته‌ام

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان امروز (دوشنبه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی در خصوص انتشار خبری مبنی بر اینکه شما با عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان در بغداد دیدار داشته‌اید؟ گفت: من تکذیب می‌کنم.

وی در خصوص ادعای وزیر خارجه عربستان مبنی بر اینکه چرا در ایران اقدام تروریستی صورت نمی‌گیرد نیز اظهار داشت: عربستان و تروریست‌ها در جایی می‌توانند انفجار و اقدام تروریستی انجام دهند که پرورش یافته‌اند.

شمخانی با ذکر این نکته که ایران سرزمین بیگانه‌ای نسبت به تربیت تروریست است، یادآور شد: علاوه بر این ما دستگاه امنیتی هوشیار و مردم حاضر در صحنه‌ای داریم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با ذکر این نکته که در بعضی از کشورهای منطقه‌ای پیرامون ما افرادی اقدامات تروریستی انجام می‌دهند که در آنجا درس خوانده، زندگی می‌کنند و از آنجا ماموریت گرفته و به جای دیگری رفته‌اند، خاطرنشان کرد: امروز آنها به دلیل اختلاف سیاسی با زاویه‌های کم انتقام می‌گیرند، ضمن اینکه مردم یکپارچه و یا حاکمیتی ندارند و سیستم امنیتی متناسب با مبارزه با تروریسم هم ندارند و سیستمی متناسب با جوامع آزادیخواه دارند و این تفاوت ایران با دیگر کشورهاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

رشد جامعه از مسیر  رای  می‌گذرد

رشد جامعه از مسیر رای می‌گذرد

نظام جمهوری اسلامی از دو رکن اسلامیت و جمهوریت تشکیل‌شده و انتخابات نشان‌دهنده اعمال اراده مردم است بر همین اساس به هر میزانی که مردم حضور گسترده‌تری در انتخابات داشته باشند موجب افزایش قدرت و اقتدار ملی کشور خواهد شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر