jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۲۱۷۵   ۲۷ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های ما برای تردد ایمن شهروندان بینالود به شهر مادر این است که با استفاده از ظرفیت خط ریلی مشهد ـ تهران، قطار حومه‌ای مشهد ـ‌ بینالود را راه‌اندازی کنیم.

محسن نریمان در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری از پنج پروژه عمرانی در شهر جدید بینالود گفت: در حال حاضر مشاور در حال انجام مطالعات طرح‌های مربوط به این پروژه است. وی افزود: امروز شاهد افتتاح یک درمانگاه و هنرستان فرامنطقه‌ای در بینالود بودیم که حتی می‌تواند پاسخگوی نیاز ساکنان حومه این شهر نیز باشد. نریمان با بیان این‌که امروز عملیات اجرایی تکمیل تقاطع غیرهمسطح ارتباط بین بخش مسکونی شمال و جنوب بینالود آغاز شد، اظهار کرد: این تقاطع می‌تواند تردد شهروندان این شهر را تسهیل کند./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر