jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۷۲۶۳   ۱۴ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون فوتبال عراق با برقراری تماس‌های متعدد خواستار صدور سریع‌تر روادید ایران توسط سفارت کشورمان در بغداد شد.

صباح رضا، دبیر فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد تماس‌های متعددی با همکاری وزارت‌ امور‌خارجه این کشور با سفارت ایران در بغداد گرفتند تا برای صدور ویزای کاروان تیم ملی عراق به تهران تسهیل ایجاد شود. نمی‌خواهیم اتفاقات گذشته دو بازی برابر تیم‌های ملی تایلند و میانمار در چارچوب مقدماتی جام‌ملت‌های 2019 امارات و جام جهانی 2018 روسیه برای عراق تکرار شود و به همین دلیل خواستار تسهیل و سرعت در صدور ویزا برای برپایی اردوی آماده‌سازی در تهران پیش از مصاف با استرالیا شدیم.

تیم ملی فوتبال عراق از 20 اسفند سال جاری، اردوی آماده‌سازی خود را برای میزبانی از استرالیا در چارچوب دور برگشت مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه در تهران برپا خواهد کرد. دیدار این دو تیم سوم فروردین سال آینده برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر