jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۹۹۴۴۲۴   ۰۶ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۲

سفر یکی از بهترین گزینه‌ها برای پرکردن اوقات فراغت است. سفرهای مداوم باعث گسترش و تداوم مراودات و ارتباطات می‌شود.

همسفر ۵۰ سال تجربه شوید، چمدان ها را ببندید!

اگر جزو افرادی باشید که قصد سفر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز را دارید مطمئنا به فکر تهیه بهترین قیمت بلیط هواپیما و قطار هستید.

گرچه برخی افراد به خدمات باکیفیت بیشتر از قیمت اهمیت می دهند، بسیاری از افراد براساس تجربیات خود و یا سایر دوستان تصمیم به تهیه بلیط و انتخاب آژانس گردشگری مورد نظرشان را می گیرند.

فلایتیو، بخش فروش اینترنتی آژانس هواپیمایی دورپرواز، بهترین خدمات آنلاین سفر را به شما ارائه می دهد.

ارائه بهترین قیمت پروازهای داخلی و خارجی و امکان رزرو رایگان و آنلاین پروازهای خارجی، دو مورد از مهم ترین ویژگی هایی است که این سیستم رزرو آنلاین را از سایرین متفاوت کرده است.

ارائه بلیط پروازهای خارجی، داخلی و بلیط قطار از خدمات این سیستم رزرو آنلاین بلیط است.

پروازهای خارجی

برنامه ریزی برای سفر همیشه دارای اهمیت است. اما برای سفرهای خارجی این مساله از اهمیت بالاتری برخوردار است. دو فاکتور مهم را قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی باید مد نظر قرار دهید.

• رزرو بلیط هواپیما در زمان مناسب

• خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

رزرو بلیط هواپیما برای سه دسته از مسافران مناسب است.

دسته اول: افرادی که از زمان دقیق آماده شدن ویزا خود اطلاع ندارند و می خواهند بهترین پرواز خارجی با کمترین هزینه را انتخاب کنند.

دسته دوم: افرادی که به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما هستند و برای سفر خود از هفته ها قبل برنامه ریزی نموده اند.

دسته سوم: افرادی که منتظر قطعی شدن برنامه سفر خود می باشند و قصد دارند بلیط خود را به منظور جلوگیری از نوسانات قیمت، از پیش تهیه کنند.

پروازهای داخلی

ارائه بلیط ارزان هواپیما تنها توسط آژانس هایی انجام می شود که علاوه بر قدمت ، نمایندگی رسمی ایرلاین های بزرگ را دارا باشند.

بر همین اساس دورپرواز با قدمتی 50 ساله در حوزه گردشگری، به عنوان نماینده رسمی تمام ایرلاین های داخلی و خارجی همواره مناسب ترین قیمت را به کاربران خود ارائه می دهد.

خرید بلیط قطار

براساس آمار به طور متوسط سالانه 30 میلیون نفر از سراسر کشور از قطار برای سفرهای داخلی استفاده می‌کنند امنیت بالای حمل و نقل ریلی و ارایه خدمات مناسب باعث شده است هر ساله به تعداد مسافران افزوده شود.

اگر جز آن دسته از افرادی باشید که در روزهای شلوغ و اوج سفر مانند ایام نوروز و روزهای پایانی تابستان قصد سفر دارید، حتما با مشکلاتی زیادی برای خرید بلیط قطار مواجه شده اید.

امنیت بالا، عدم محدودیت در حمل بار و صرفه اقتصادی از جمله دلایلی است که حمل و نقل ریلی را بسیار محبوب کرده است. استعلام قیمت بلیط قطار و همچنین خرید اینترنتی بلیط قطار را می توانید از طریق سایت فلایتیو به راحتی و با سرعت انجام دهید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: