jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۳۶۶۰   ۰۵ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کلودیو براوو، دروازه‌بان منچسترسیتی برای تیم خود نسخه جدید پیچید: با توجه به شرایطی که بر تیم حاکم است، احساس خوبی نداریم. ما همه شرایط لازم برای پیروزی را داریم؛ اما همان داستان همیشگی وجود دارد.

ما در ایجاد و استفاده از موقعیت‌هایمان مشکل داریم و تیم حریف، با موقعیت‌های کمتر، به گل می‌رسد. ما باید از نظر ذهنی قوی باشیم. باید بسختی کار کنیم و به کاری که انجام می‌دهیم، باور داشته باشیم. این تنها راه نتیجه گرفتن است. براوو درحالی این حرف‌ها را می‌زند که هواداران سیتی او را یکی از دلایل ضعف تیمشان می‌دانند. او 180 دقیقه است که به هیچ توپی «نه» نگفته است، به طوری که هر شش توپ اخیری که در چارچوب دروازه‌اش بوده، تبدیل به گل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر