jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۱۳۲۲   ۲۹ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون کاراته، دیروز در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک با ریاست مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان برگزار شد که در پایان رای‌گیری، محمدصادق فرجی با 24 رای به عنوان رئیس چهارساله این فدراسیون انتخاب شد. ناظریان، جدی‌ترین رقیب وی نیز 13 رای گرفت.

فرجی پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون کاراته بلافاصله عاشوری را به‌عنوان دبیر فدراسیون خود معرفی کرد.

او همچنین درباره بدهی یک میلیاردی فدراسیون کاراته گفت: بدهی موجود یک امر طبیعی است، زیرا با توجه به بحث اعزام‌ها این بدهی‌ها به وجود می‌آید و رئیس جدید باید آن را تقبل کند. فرجی درباره مهم‌ترین برنامه‌هایش گفت: با توجه به ورود کاراته به المپیک، ان‌شاء‌الله بتوانیم همچون موفقیت‌های کسب شده کاراته در مسابقات جهانی و آسیایی در المپیک نیز مدال‌آور شویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر