jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۰۶۶   ۲۶ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

علیرضا جهانبخش با توپ پر برگشت. همین چند روز پیش بود که او در گفت‌وگو با روزنامه جام‌جم گفت می‌خواهد در نیم‌فصل دوم لیگ هلند خوش بدرخشد. او گفته بود: «در نیم فصل اول مشکلاتی داشتم. مادرم بیمار بود و این مساله روی روحیه‌ام تاثیر داشت. با مربی‌ام حرف زدم و او هم نظرش این بود کمی از زمین فوتبال دور باشم...» علیرضا در همان مصاحبه گفت: «می خواهم در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشم و جواب حمایت‌های باشگاه و هواداران را بدهم...».

علیرضا خیلی زود برای درخشش استارت زد. او در بازی آلکمار و ایگلز فوق‌العاده ظاهر شد. علیرضا دو گل زد و یک پاس گل هم داد تا با تمجید همگان روبه رو شود. علیرضا پس از این اتفاق، حرف‌های تازه‌ای می‌زند و با روحیه بالایی می‌گوید: «از دو گل و یک پاس گلی که دادم، بسیار خوشحالم. امیدوارم این وضعیت تداوم داشته باشد و بتوانم بازی‌های بهتری هم برای آلکمار انجام دهم.»

او درباره گل فوق‌العاده‌ای که با شوت از راه دور زد و احتمالا نامزد بهترین گل هفته می‌شود، توضیح می‌دهد: «خب من تمرین شوتزنی می‌کنم و خودم این نوع گل‌ها را دوست دارم.» علیرضا که هفته گذشته پرده از بیماری مادرش برداشت، در پاسخ به این سوال که آیا او در ورزشگاه حضور داشت یا نه، می‌گوید: «نه مادرم در ورزشگاه نبود، اما قطعا از تلویزیون بازی من را دیده است و حتما به من افتخار خواهد کرد. من هم این دو گل را تقدیم به او می‌کنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر