jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۹۸۷۳۲۲   ۱۸ دی ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۱

سید حسن خمینی نوه ی بنیان گذار انقلاب در اینستاگرامش از دیدارش با اعضای تیم ملی "پرثوا" گفت.

دیدار جمعی از رزمی‌کاران با یادگار امام + عکس

به گزارش جام جم آنلاین، او در این باره نوشت:

دیشب در حرم امام ، اعضای تیم ملی "پرثوا" که از رشته های رزمی جدید است و به نوعی از ترکیب ورزش زورخانه و ورزشهای رزمی دیگر درست شده ، مهمان من بودند. توضیحات دوستان مبیّن آن بود که این ورزش دارای پیوست فرهنگی ایرانی_اسلامی است و می تواند سفیر فرهنگی خوبی برای تاریخ و فرهنگ ما باشد. در ضمن صحبت هایشان ، سخن از تکنیک ها و فنون آنها شد و برخی از ایشان با اینکه لباس مخصوص خود را همراه نداشتند، به ارائه هنرمندانه و ورزشکارانه آنها مبادرت کردند. امیدوارم روزهای بهتری را پیش رو داشته باشند. هفته پیش هم مسئولین و اعضای تیم ملی ورزش تازه تأسیس داژبال مهمانم بودند. همان بازی وسطی خودمان است که به طرز خوبی به ورزشی مفرح تبدیل شده است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

مسافران خواب بی‌آرتی

مسافران خواب بی‌آرتی

اتوبوس‌های بی‌آرتی از وسط بزرگراه امام علی(ع) می‌گذرند. اگر اهل تهران باشید یا دست کم گذرتان به این شهر افتاده باشد لابد دیده‌اید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر