jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۸۵۲۹۴   ۱۳ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حمیدرضا قلی‌پور، یکی از مردان تاثیرگذار تیم ملی ووشو در جریان رقابت‌های لیگ برتر دچار آسیب‌دیدگی شد و به تشخیص پزشکان زانوی پای راست خود را عمل کرد. با وجود گذشت بیش از یک ماه از عمل جراحی، این قهرمان ووشوی جهان و آسیا تلاش می‌کند با انجام تمهیدات لازم هرچه زودتر شرایط حضور در تمرینات فنی را پیدا کند.

قلی‌پور می‌گوید: مدتی است که روزانه چند ساعت مشغول فیزیوتراپی هستم. این رویه باید دو ماه انجام شود و پس از آن کار خود را با مربی بدنساز آغاز خواهم کرد. البته هم‌اکنون شرایط خوبی دارم و کارهای درمانی را زیر نظر متخصصان گام به گام پیش می‌برم. سرگروه تیم ملی با اشاره به آن‌که برای بازگشت به تمرینات فنی عجله‌ای ندارم، گفته است: پزشک معالج از نتیجه عمل جراحی ابراز رضایت کرده و خدا را شکر مشکل کوتاهی عضله بعد از جراحی ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر