فرمانده انتظامی شهرستان سرخه خبر داد:

کشف 67 هزار مواد محترقه از اتوبوس پر از مسافر

کشف بیش از ۵۹ هزار عدد انواع مواد محترقه

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف ۵۹ هزار و ۱۰ عدد انواع مواد محترقه و اقلام ممنوعه در بازرسی از یک انبار در یکی از مناطق پایتخت خبر داد.
کد خبر: ۹۷۹۳۳۰
کشف بیش از ۵۹ هزار عدد انواع مواد محترقه

به گزارش جام جم آنلاین از مهر سردار علیرضا لطفی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی در یکی از مناطق پایتخت در یک واحد انباری اقدام به تهیه، دپو و توزیع مقادیر زیادی مواد محترقه و اقلام ممنوعه می کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پایگاه چهارم این پلیس قرارگرفت.

وی با بیان اینکه پس از حصول اطمینان از صحت این موضوع مأموران در عملیاتی ضربتی به محل مورد نظر عازم شدند، افزود: در بازرسی از این انباری ۵۹ هزار و ۱۰ عدد انواع مواد محترقه و تعداد زیادی اقلام ممنوع کشف شد.

سردار علیرضا لطفی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و پلمپ محل مذکور، بیان داشت: متهم پس از تحویل به مقام قضایی با قرار مناسب روانه زندان شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخر سال و فعالیت های غیرقانونی سودجویان برای تهیه و نگهداری انواع مواد محترقه از عموم شهروندان خواست: هرگونه فعالیت مشکوک در این زمینه را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها