کندوان و هراز، شنبه آینده یکطرفه می‌شود

پلیس راه نیروی انتظامی با اشاره به یکطرفه شدن جاده کندوان و هراز در عصر شنبه آینده اعلام کرد: اعمال محدودیت‌های ترافیکی از دیروز چهارشنبه در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه آغاز شده و تا بامداد یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.
کد خبر: ۹۷۹۰۵۳

به گزارش ایرنا، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 12 روز گذشته اعمال شده و تا ساعت 6 بامداد یکشنبه 28 آذر ادامه خواهد داشت. در این مدت تردد موتورسیکلت از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و بعکس ممنوع است.

محور چالوس ـ کرج

براساس این گزارش، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 شنبه 27 آذر از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 23 همین روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود. همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج ـ چالوس ممنوع است.

محور هراز

همچنین تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 22 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه (24 تا 27 آذر) از محور هراز ممنوع است. بر این اساس، تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 شنبه مورخ 27 آذر از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت 16 تا 23 همین روز از آب‌اسک به سمت تهران به صورت یکطرفه انجام می‌شود.

محور فیروزکوه

براساس اعلام پلیس راه، تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در روز شنبه 27 آذر از تهران به قائمشهر و بعکس ممنوع است.براساس پیش‌بینی هواشناسی، هوای استان مازندران در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری ابری همراه با بارش باران و روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده نیمه‌ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها