قانونمداری و مشتری‌مداری 2 اصل مهم

از عمر جشنواره تاکسیران برتر مدت زیادی نمی‌گذرد؛ جشنواره‌ای که به دنبال ایجاد انگیزه‌های رقابتی جهت خدمت‌رسانی مطلوب‌تر براساس شاخص‌ها و استانداردهای معین به شهروندان است. جشنواره‌ای که می‌خواهد اخلاق حرفه‌ای را در شبکه تاکسیرانی ترویج دهد. این جشنواره که با استقبال خوب تاکسیران‌ها هم مواجه شده اهداف متفاوتی را دنبال می‌کند. از رفتارسازی اجتماعی و اصلاح سبک زندگی تاکسیرانان در حوزه فعالیت‌های حرفه‌ای گرفته تا ارتقای سطح فرهنگ کار آنها. از الگوسازی و ترویج فرهنگ اخلاق حرفه‌ای‌شان گرفته تا تکریم خدماتشان به شهروندان.
کد خبر: ۹۷۸۵۰۷

در این میان قانونمداری یکی از نکات مهمی است که بیش از هرچیز مورد توجه قرار گرفته است. همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب در موضوع سبک زندگی فرمودند، توجه به قوانین یکی از مهم‌ترین وظایف شهروندی است، تاکسیرانان نیز به عنوان بخش مهمی از چرخه رشد توسعه شهری در این موضوع، سهم قابل توجهی بویژه در حوزه مسائل ترافیکی دارند.

به همین دلیل در این بخش بیشترین توجه به انتخاب تاکسیرانانی بوده که فعالیت‌های حرفه‌ای خود را براساس رعایت کامل ضوابط و قوانین ابلاغی از سوی سازمان و همچنین رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی انجام دهند.

مشتری مداری یکی دیگر از بخش‌های مهم این انتخاب بوده و در این بخش رعایت حقوق متقابل مشتری‌ها و تلاش در جهت ایجاد رضایتمندی در شهروندان به عنوان یکی از محورهای مهم این جشنواره مورد توجه قرار گرفته است. شهروندانی که مهم‌ترین ناظر بر فعالیت‌های تاکسیرانان هستند و اعتمادسازی و جلب رضایت آنها، تاثیر زیادی بر شکل‌گیری یک شبکه حمل و نقل خوب خواهد داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها