jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۷۷۵۸۳ ۲۱ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۸

از سوی معاونت اجتماعی ناجا صورت گرفت

قدردانی از اهتمام معاونت صدا در پیاده روی اربعین

معاونت اجتماعی ناجا با ارسال نامه ای از مشارکت و مساعدت رسانه شنیداری رادیو در اطلاع رسانی جامع در باره راهپیمایی اربعین قدردانی کرد.

قدردانی از اهتمام معاونت صدا در پیاده روی اربعین

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، سرتیپ دوم پاسدار دکتر سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا با ارسال نامه‌ای از اهتمام و مساعدت معاون صدای رسانه ملی، مدیران، همکاران و برنامه سازان رادیو برای هماهنگی و همکاری در پوشش مراسم با شکوه اربعین حسینی (ع) و پیاده‌روی زائران قدردانی کرد.

در بخشی از این نامه آمده است؛

بی‌شک نقش بی‌بدیل رسانه ملی به ویژه رادیو در اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی، آموزش همگانی و ارائه هشدارهای انتظامی به مردم و به تصویر کشیدن تلاش پلیس در ارائه خدمت و تسهیل عبور و مرور زائرین در برگزاری با شکوه این راهپیمایی عظیم برکسی پوشیده نیست.

بر همین اساس از تمامی مسئولین، مدیران و کارکنان معاونت صدا که با ناجا کمال هماهنگی و همکاری قبل، حین و بعد از اربعین حسینی (ع) داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

رادیو با اختصاص برنامه های ویژه اربعین و راه اندازی رادیو اربعین نقش موثری در آگاهی رسانی به زائران اربعین ایفا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر