جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی در حال اکران، آخرین آمار فروش فیلم‌های خود را اعلام کردند.
کد خبر: ۹۷۶۸۴۶

علی سرتیپی، مدیرعامل موسسه فیلمیران گفت: فیلم «فروشنده» که همچنان علاوه بر سینماهای هنر و تجربه،در پردیس‌های کوروش و آزادی هم اکران می‌شود تا کنون 15 میلیارد و 800 میلیون تومان فروش داشته است.

او همچنین اضافه کرد: فیلم «نیمه‌شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان یک میلیارد و 510 میلیون تومان و فیلم «متولد 65» به کارگردانی مجید برزگر یک میلیارد و 80 میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته سرتیپی فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور هم که در تهران 26 سالن را در اختیار دارد، دو میلیارد و 500 میلیون تومان در کل کشور فروش داشته است.

او یادآور شد: فیلم «یتیم‌خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی هم با احتساب رقم 200 میلیون تومانی از اکران سیار، به فروش 920 میلیون تومان در کشور رسیده است.

سعید خانی، مدیر دفتر پخش نسیم صبا هم درباره آخرین رقم فروش فیلم «لاک قرمز» گفت: هفته گذشته فروش فیلم صددرصد رشد داشت و با افزایش ده سالن سینمایی در تهران، این فیلم پس از هشت روز نمایش، 125 میلیون تومان فروخته است.

او با اشاره به این‌که لاک قرمز در حال حاضر در 17 سالن سینمایی تهران نمایش داده می‌شود، افزود: این فیلم در چهار سالن مشهد و شیراز هم اکران می‌شود و امیدواریم در سینماهای دیگری هم در شهرستان‌ها به نمایش در بیاید.

آخرین آمار فروش فیلم «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی هم طبق گفته فیاض پارسیان (مدیرموسسه سیمای مهر) دو میلیارد و 700 میلیون تومان در کشور بوده است. این فیلم در هفت سینمای تهران و 20 سینمای شهرستان نمایش داده می‌شود.

پارسیان با اشاره به این‌که برخی سالن‌ها، سئانس‌های نمایش این فیلم را کم یا حذف کرده‌اند، گفت: البته 45 اکران دانشجویی هم داشته‌ایم که آمار فروش آ‌نها مشخص نیست و تعداد زیادی دانشگاه دیگر هم درخواست نمایش این فیلم را ارائه کرده‌اند.

همچنین حبیب اسماعیلی، مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان، آخرین آمار فروش فیلم «مشکل گیتی» را به کارگردانی بهرام کاظمی، 250 میلیون تومان اعلام کرد.

به گفته وی، این فیلم که اکران آن از روز گذشته در یکی از شهرستان آغاز شده است فعلا در 21 سالن سینمایی تهران نمایش داده می‌شود.

آمار فروش فیلم «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده هم تاکنون در تهران به یک میلیارد و 727 میلیون تومان رسیده است و با درنظر گرفتن فروش 955 میلیونی در شهرستان‌ها، آخرین رقم فروش کلی آن به حدود دو میلیارد و 700 میلیون تومان می‌رسد.

این فیلم هم‌اکنون در شش سالن سینمای تهران و 15 سالن شهرستان اکران می‌شود.

فیلم شرفناز به کارگردانی حسن نجفی هم طبق اعلام محمدرضا فرجی از حوزه هنری، به فروش کلی 750 هزار تومان رسیده است. این فیلم در تهران، چهار سالن سینما را در اختیار دارد و اکران آن در شهرستان‌ها از هفته آینده آغاز می‌شود. / ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها