jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۷۴۹۰۱   ۱۴ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۷

مردی که دوستش را با ضربه چاقو کشته بود، در آخرین جلسه بازپرسی مدعی شد، به خاطر درگیری بر سر پول مواد مخدر، مرتکب قتل شده است.

قتل دوست به خاطر پول شیشه +عکس

به گزارش جام‌جم، شامگاه بیست‌و‌چهارم اسفند سال گذشته، مردی با کلانتری 102 پاسداران تماس گرفت و ازدرگیری دو جوان در یکی از بوستان‌ها خبر داد. ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند، مردی با ضربه‌های چاقو زخمی شده است. او به بیمارستان منتقل شد، اما به دلیل شدت خونریزی فوت کرد.

ماموران در ادامه تحقیقات، موفق به یافتن متهم به قتل فراری شدند و او دستگیر شد. متهم که معتاد بود، در جریان تحقیقات اولیه مدعی شد، مقتول و دوستانش او را به خانه‌ای منتقل کرده‌اند و وی در دام شیطانی گرفتار شده و از او فیلم سیاه تهیه کرده‌اند. با توجه به ادعای این متهم، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران به تحقیق در ارتباط با انگیزه عامل جنایت پرداختند که معلوم شد، چنین ادعایی صحت نداشته است.

در ادامه، متهم به قتل پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. متهم دیروز و با گذشت 9 ماه از این جنایت برای آخرین دفاع در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران حاضر شد. این‌بار وی با پشیمانی به بازپرس محسن مدیرروستا گفت: من شیشه مصرف می‌کردم و با مقتول دوست بودم. دو شب قبل از جنایت، مقداری پول به دوستم دادم تا برایم شیشه بخرد که نخرید و ناپدید شد. پس از دو روز در یکی از بوستان‌ها با او ملاقات کردم و وی برایم پایپ آورد و مدعی شد، پولی را که برای خرید شیشه به او داده‌ام، خرج کرده است.

وی ادامه داد: عصبانی شدم و از او خواستم پولم را برگرداند که با هم درگیر شدیم. در جریان دعوایمان، چاقویی را که همراه داشتم، به سمتش گرفتم که او زخمی شد. از ترس فرار کردم و چند روز بعد متوجه شدم مرده است .

متهم با تجدید قرار قانونی روانه زندان شد و قرار است بزودی پرونده وی با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر