مهاجم منچستریونایتد اعلام کرد هنگام حضور در اردوی تیم ملی انگلیس، در هیچ مراسم عروسی حضور نداشته است.
کد خبر: ۹۷۲۱۶۸
رونی: در آن مراسم عروسی شرکت نکردم

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از آس، منچستریونایتد هفته پنجم لیگ اروپا را با پیروزی به پایان رساند. این تیم با چهار گل فاینورد را شکست داد. گل نخست این بازی را وین رونی به ثمر رساند و توانست رکورد برترین گلزن یونایتد (39 گل) را در بازی های اروپایی به خود اختصاص بدهد.

مهاجم انگلیسی در این باره گفت: احساس خیلی خوبی دارم و خوشحالم که می توانم برای این باشگاه گلزنی کنم. مطمئن هستم آمار گلزنی‌ام بهتر خواهد شد و از این پیروزی نیز خوشحالم.

رونی در ادامه اظهار کرد: پیروزی شیرینی بود و از این که توانستیم چهار گل به ثمر برسانیم، خشنود هستیم. گل دوم روند بازی را کاملا عوض کرد.

یک هفته پیش عکس هایی از رونی در یک مراسم عروسی منتشر شد و حرف و حدیث‌های زیادی هم در این مورد به گوش رسید. این عکس ها در حالی منتشر شد که مهاجم انگلیسی در اردوی تیم ملی حضور داشت و گفته می شد در هتلی که تیم ملی انگلیس اقامت داشت، یک مراسم عروسی برگزار شده که رونی هم در آن شرکت کرده است. البته عکس‌هایی هم از رونی در آن مراسم منتشر شد که او در حالت غیرعادی قرار داشت. بازیکن یونایتد درباره این اتفاق‌ها هم واکنش نشان داد و اظهار کرد: همه این ها شایعات است. در آن مراسم شرکت نکردم. صحبت درباره آن شب نیز خجالت آور است.

منبع : ایسنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها