jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۷۰۷۹۷   ۰۱ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۹

یوفا از تیم منتخب کل تاریخ لیگ قهرمانان اروپا پرده برداری کرد.

تیم منتخب کل تاریخ لیگ قهرمانان اروپا (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، سایت رسمی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) از تیم منتخب تمامی ادوار لیگ قهرمانان اروپا رونمایی کرد. در تیم منتخب معرفی شده که با سیستم 3-3-4 است، ایکر کاسیاس اسپانیایی درون دروازه است. در خط دفاعی فیلیپ لام آلمانی، کارلس پویول اسپانیایی، جرارد پیکه اسپانیایی و سرخیو راموس اسپانیایی حضور دارند. در خط حمله نام آندرس اینیستای اسپانیایی، ژاوی اسپانیایی و استیون جرارد انگلیسی دیده می‌شود. همچنین در خط حمله تیری آنری فرانسوی، لیونل مسی آرژانتینی و کریستیانو رونالدوی پرتغالی حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر