jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۷۰۳۲۴   ۳۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۵

آخرین اخبار حاکی از این است که سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی از سران این باشگاه برای جذب مسی قول مساعد گرفته است.

گواردیولا برای جذب مسی قول گرفت / قیمت: 230 میلیون یورو

به گزارش جام جم آنلاین ، لیونل مسی اخیرا به پیشنهاد تمدید قرارداد با بارسلونا نه گفته است تا باز هم موج شایعات جدایی او از بارسلونا به وجود بیاید. بر اساس آخرین اخبار پپ گواردیولا با توجه به عدم تمایل تمدید مسی با بارسلونا باز هم جذب او را به باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد داده و در اینباره قول مساعد هم گرفته است. گویا پیشنهاد در نظر گرفته شده برای مسی حدود 230 میلیون یورو است.

پیشنهاد نجومی 230 میلیون یوروی منچسترسیتی برای لیونل مسی، هواداران بارسلونا را نیز به شدت نگران کرده است. اگر چنین حقوقی برای مسی در نظر گرفته شود، می‌توان گفت که مسی در هفته 600 هزار یورو حقوق خالص و معاف از مالیات خواهد داشت و این یعنی یک رکورد تاریخی و شاید دست نیافتنی در تاریخ فوتبال جهان.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر