jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۶۹۸۴۱   ۲۸ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۹

سبز زمردی رنگ خاصی است. رنگی سنگین و با وقار که در دنیای مد بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرد.

با وقار و شیک با کیف های سبز زمردی (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، سبز زمردی با توجه به زیبایی بصری و دیگر ویژگی های زیبا شناختی رنگی مورد توجه است. این رنگ القا کننده وقار، متانت و زیبایی در انواع لباس ، زیور آلات، کفش و البته کیف است.

مجموعه تازه طراحی شده زیر برای بانوانی است که ارتباطی قوی با رنگ سبز دارند. این کیف های طراحی شده با رنگ زمرد در نگاه اول بسیار نگاه ها را به خود جلب می کنند. این رنگ خاص زیبایی دو چندانی به کیف ها بخشیده است. این مجموعه تازه طراحی شده البته باید با لباس هایی خاص هم ست باشد تا زیبایی آن نه تنها حفظ که حتی چند برابر هم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر