jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۶۸۳۶۷   ۲۴ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۵

لوئیس همیلتون قهرمان فرمول یک برزیل شد.

قهرمانی های بی پایان همیلتون (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، در بیستمین مرحله از مسابقات فرمول یک فصل ۲۰۱۶ لوئیس همیلتون با قهرمانی در پیست اینتر لاگوس در جدول رده بندی اختلاف خود را با نیکو روزبرگ به ۷ امتیاز رساند . نیکو روزبرگ و مکس ورشتپن هم دوم و سوم شدند .

همیلتون با قهرمانی در مسابقه گرند پری برزیل همچنان برای قهرمانی فصل با روزبرگ رقابت می‌کند. در حال حاضر همیلتون ٣٥٥ امتیاز و روزبرگ ٣٦٧ امتیاز دارند. مسابقه بعدی و آخر این فصل قهرمان فصل را مشخص می‌کند. نیکو روزبرگ و لوییز همیلتون هر دو در تیم مرسدس هستند. بعد از این دو راننده، «مکس ورشپتن» بهترین عملکرد را داشته.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر