jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۶۹۸۱   ۲۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۷:۴۶

جلسه محاکمه مردی که 2 فرزند و همسرش را به طرز فجیعی در مشهد شکنجه کرده بود، صبح روز گذشته در مشهد برگزار شد.

محاکمه شکنجه گراعظم و فرزندانش در دادگاه

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ،در این جلسه محاکمه که حدود 5 ساعت به طول انجامید، متهم پرونده با انکار برخی از اتهامات به حبس و ضرب و جرح اعضای خانواده اش اعتراف کرد.

در همین حال «اعظم» و 2 کودک خردسالش در حضور مقامات قضایی شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به تشریح ماجرا های شکنجه Torture خود پرداختند و جزئیاتی از آن حوادث Accidents تلخ را بیان کردند.

در این جلسه محبی (وکیل شاکیان) نیز به دفاع از موکلانش پرداخت و گفت: با توجه به این که اقدامات و رفتار های هنجارشکنانه متهم به روح و روان جامعه نیز آسیب وارد کرده است از محضر دادگاه تقاضای صدور حکم اشد مجازات را دارم. این گزارش حاکی است: در ادامه جلسه دادگاه نیز وکیل تسخیری متهم از اتهامات مرد معروف به «شکنجه گر» دفاع کرد. شایان ذکر است: این مرد با اتهاماتی مانند کودک آزاری شروع به قتل، ضرب و جرح با چاقو و...روبه روست، قضات با تجربه دادگاه کیفری پس از گرفتن آخرین دفاع از متهم، به زودی رای خود را درباره این پرونده جنجالی صادر خواهند کرد. در خور اشاره است: فروردین سال جاری پرونده ای در دادسرای مشهد تشکیل شد که محتویات آن نشان می داد مردی با حبس کردن همسر و 2 فرزند دخترش، آن ها را مورد شکنجه قرار می دهد که با صدور دستوری از سوی قاضی Judge موحدی راد (معاون دادستان مشهد) دستگیر شد. وی در جلسه بازپرسی به سوزاندن برخی نقاط بدن همسرش با اجاق گاز تک شعله در حالی که او را درون صندوقچه فلزی محبوس کرده بود و همچنین ایراد ضرب و جرح با ناخن گیر شکسته اعتراف کرد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
دیگه محاكمه نداردكه بایداعدام شودتادرس عبرت شودبرای انهایی كه فكرپلیددرسردارند
۰
۰
كارمند
-
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
حیوان بیشعور
۰
۰
زینب
-
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
این كثافت رواعدامش كنید بعضی ایرانیهارودست داعش بلندشدن
۰
۰
محمد
-
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
اینگونه افراد را باید در اسرع وقت به اشد مجازات رساند تا عبرت همگان شوند.
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
آشغال
۰
۰
سعید
-
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
بازهم آوازه ایی از مشهد
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
خیلی كثیفی یزید
۰
۰

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر