در سال 1997،‌ ترامپ با ایوانا ماری زلنیچکوا «Ivana Marie Zelníčková» که اصالتا اهل چکسلواکی بود ازدواج کرد، ایوانا در آن زمان یک مدل بود و پیشتر عضو ذخیره تیم اسکی چکسلواکی در المپیک سال 1968 بود.
کد خبر: ۹۶۶۸۴۰
همه همسران و فرزندان ترامپ + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فرادید ، ترامپ پس از ازدواج، ایوانا را معاون مدیر و مسئول طراحی و معماری در شرکت خود کرد، جایگاهی که با استفاده از آن نقش مهمی را در بازسازی هتل کومودور و تبدیل آن به هتل گراند هیات ایفا کرد. ترامپ از وی سه فرزند شامل یک دختر و دو پسر به نام‌های دونالد جونیور «Donald Junior»، ایوانکا «Ivanka» و اریک «Eric» دارد. ازدواج وی با ایوانا در سال 1991 به پایان رسید و این دو از هم طلاق گرفتند.

ایوانا ماری زلنیچکوا، همسر اول ترامپترامپ دو سال (1993) بعد با یک بازیگر تازه‌کار به نام مارلا ماپلس «Marla Maples» ازدواج کرد. این در حالی که بود که پیش از ازدواج، این دو یک فرزند مشترک به نام تیفانی «Tiffany» داشتند. با این حال، ترامپ در سال 1997 طی یک فرآیند پر سر و صدا از مارلا جدا شد، طلاقی که پس از دو سال (1999) نهایی شد. طی این طلاق توافق شد که مبلغ 2 میلیون دلار به مارلا پرداخت شود.

مارلا ماپلس، همسر دوم ترامپترامپ در سال 2005 برای بار سوم ازدواج کرد. این بار همسر جدیدش یک مدل و طراح جواهرات اسلونیایی‌تبار به نام ملانیا ناوس «Melania Knauss» بود که از وی یک پسر به نام بارون ویلیام «Barron William» دارد که در سال 2006 متولد شد. این اولین فرزند ملانیا و پنجمین فرزند ترامپ بود.

ترامپ و همسر سوم و کنونی‌اش ملانیا ناوسترامپ، همچنین صاحب 7 نوه است. پنج نوه از دونالد جونیور و دو فرزند از ایوانکا.

دونالدِ پسر، 37 ساله و یکی از سه معاون پدر است. وی 12 ساله بود که والدینش از هم طلاق گرفتند. او علاقه خاصی به مادربزرگ مادری خود به نام میلوس «Milos» داشته و در دوران کودکی، تابستان‌ها به خانه مادربزرگش در حومه پراگ می‌رفت و چندین هفته را در آنجا به سر می‌کرد. وی همانند پدرش فارغ‌التحصیل دانشکده امور مالی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا است و مدرکی دانشگاهی در رشته امور مالی و املاک را از این دانشگاه کسب کرده است.

تفریح مورد علاقه وی شکار گوزن با استفاده از تیر و کمان است. وی در سال 2001 پس از فارغ‌التحصیلی به کار در شرکت پدرش پرداخت. او همانند پدرش همسری را برگزید که پیشتر مدل بوده است، دونالد جوان،‌ همسرش را در یک نمایش فشن و مدل ملاقات کرد و پس از کمی کش و قوس، با خرید یک حلقه 100 هزار دلاری از وی خواستگاری کرد. وانسا ترامپ «Vanessa Trump» و دونالد جوان، پنج فرزند دارند.

دونالد جونیور، فرزند بزرگ ترامپ به همراه همسرش وانسا و دخترش


ایوانکا، 33 ساله،‌ دختر بزرگ ترامپ نیز مانند پدر و برادرش دانش‌آموخته دانشکده وارتونِ دانشگاه پنسیلوانیا است. وی در سن 17 سالگی برای مدتی به عنوان یک مدل نیز فعالیت داشته است تا جایی که مجله ووگ «Vogue» به وی پیشنهاد همکاری داد، هرچند وی این درخواست را نپذیرفت.

ایونکا هم یکی از سه معاونان پدرش است و تخصص وی «جوش دادن» معامله‌ها و طراحی پروژه‌های جدید است. وی با جارد کوشنر «Jared Kushner» که فرزند یک میلیارد یهودی است ازدواج کرده است. اما از آنجا که خانواده جارد یهودی بوده‌اند، ایوانکا هم یهودی شده است و طبق آداب و رسوم آن‌ها عمل می‌کند.

ایوانکا، دختر بزرگ ترامپ، زمانی که 17 ساله بود و به عنوان یک مدل فعالیت می‌کرداریک 31 ساله، فرزند سوم دونالد ترامپ، بیش از بقیه برادران و خواهرانش از دنیای رسانه دوری می‌گزیند. وی یک بار گفته بود که برادر بزرگش مربی و خواهرش ایوانکا مادر دوم او بوده است. وی برخلاف برادر و خواهر بزرگش از دانشگاه جورج‌تاون فارغ‌التحصیل شده است و هم‌اکنون یکی از سه معاون پدرش است، و به طور خاص امور ساخت و ساز را زیر نظر دارد. وی در سال 2012 با لارا یوناسکا «Lara Yunaska» که از دوستان زمان نوجوانی‌اش بود ازدواج کرده است.

اریک، فرزند سوم ترامپ و همسرش لاراتیفانی 21 ساله، برخلاف دو برادر و خواهر بزرگترش نزد پدر بزرگ نشده است. مارلا، همسر دوم ترامپ پس از جدایی، تیفانی را نزد خود نگه داشته و به گفته‌اش مانند یک «تک والد» او را بزرگ کرده است. با این حال از ثروت پدر چندان دور نبوده و در یکی از گرانقیمت‌ترین مدارس ناحیه لس‌آنجلس تحصیل کرده است.

وی هم‌اکنون در دانشگاه پنسیلوانیا درس می‌خواند و امیدوار است در عرصه مدل، فشن و یا موسیقی مشغول به کار شود. گزارش شده است که ایوانکا، خواهر بزرگترش، یکبار به او کمک کرده است تا بتواند وارد یک دوره کارآموزی در مجموعه ووگ «Vogue» شود.

تیفانی ترامپ، زمانی که چندسالی کوچکتر بود


بارون ویلیامز 9 ساله، آخرین فرزند ترامپ از آخرین همسرش ملانیا است. وی در پنت‌هاوس پدرش در برج ترامپ، یک طبقه کامل را در اختیار دارد. مادرش ملانیا یکبار گفته بود که هر شب از مرطوب‌کننده خاویار (که قیمتی بین 50 تا 150 دلار دارد) برای محافظت از پوست بارون ویلیام استفاده می‌کند. گفته شده است که بارون در چهار سالگی، مراسم جشن تولد خود را با حضور تمامی همکلاسی‌های کودکستان خود در موزه هوافضا و دریایی منهتن جشن گرفته است.

ترامپ در کنار کوچکترین فرزندش، بارون ویلیام

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳۳
ع
-
۰۰:۱۳ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
اون سانسور خیلی جالب بود خخخ
علی
-
۰۰:۱۵ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
اگردستم رسد برچرخ گردون ازاومیپرسم این چون است وان چون
یكی رامیدهی صدگونه نعمت یكی را نان جواغشته درخون
ایرانی
-
۰۷:۴۶ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
اشتباه نكن ! اكثر ثروتمندان با نزدیك شدن به اوج مادیات ، از معنویات دور میشوند كه باااااااااااااااااااااااااااااااااااید در این دنیا از طرف ... و اون دنیا جواب بدهند كه نمیتوانند جواب و حساب پس بدهند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كاریر
-
۰۸:۵۲ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
چه شعر زیبایی
نرم افزار موبایل
-
۰۱:۰۲ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
واقعا برای آمریكا متاسف هستم كه با این همه ادعا نظام انتخاباتی پر از اشكالی داره.ترامپ را صهیونیستها انتخاب كرده میكنند و خواهند كرد.خوشخیالی است كه مردم او را انتخاب كرده اند.افراد ضد صهیونیست و لایق حذف و افراد فاسدی همچون ایشان و طرفدار صهیونیست به چنین مقاماتی میرسند.و سیعلم الذین الظلموا باین منقلب ینقلبون(به زودی ستمكاران میفهمند چگونه زیر و رو خواهند شد)
ss
-
۰۱:۲۶ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
دقت كرده باشی اكثر پولدارها از پدرشان ارث برده اند وشغل پدرشان را ادامه وبا ان سرمایه گذاری كرده اند وهمینطور پولدارتر میشند ولی فقرا كه چیزی ندارند برای سرمایه خود
ایرانی
-
۱۳:۴۰ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
گر برفلكم دست بدی چون یزدان برداشتمی من این فلك را زمیان
ازنو فلك دگر چنان ساختمی كه آزاده به كام دل رسیدی آسان
جواد
-
۰۱:۴۴ - ۲۸ آبان ۱۳۹۵
توایران نیاز نداره پدرت پول دار باشه كافیه رانت داشته باشی و یا دمت به جایی بنده باشه ،مث بابك زنجانی و جزایری و یك عده مفت خور دیگه
ث
-
۰۱:۴۹ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
احمق ، بعد سه تا زن و هفتاد نوه تازه نسل زیاد میكنه
حقیقت گو
-
۱۹:۳۰ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
ث , لقب خودت را به دیگران نسبت نده - ترامپ یك تحصیلكرده مدیریت امور مالی و مرد با استعداد و با هوش است كه توانست به ریاست جمهوری اقتصاد و سیاست اول جهان یعنی ایالات متحده امریكا برسد - اگر سه بار هم ازدواج كرد و بچه و نوه دارد , دارندگی و برازندگی و مهم این است كه بچه هایش هم همه انسانهای موفق هستند برای كشورشان - حس ناسیونالیستی دونالد ترامپ مثال زدنی است زیرا برای او امریكا و منافع امریكا مهم است - ای كاش ما ایرانیان هم مقداری حس ناسیونالیستی واقعی داشتیم نه در حد شعار كه مملكت پر شده از اتباع بیگانه (مجاز و غیر مجاز ) - اعتیاد - بیكاری - تورم و گرانی - دزدی و اختلاس .
حمید
-
۰۸:۴۵ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
عزیزم توهین نكن
ایرانی بدبخت و بیچاره
-
۰۳:۴۸ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
پولداری و برازندگی - ای خدا یكی اینطوری یكی هم مثل ما كه بچه بودیم چقدر كتك میخوردیم از پدر و مادرمان - چقدر توی كمبود امكانات بودیم - به جون خودم این غربی مثل بهشت زندگی میكنند همه امكانات - شاد - با كلاس و شیك - هر چی اراده كنند میتوانند داشته باشند .
بچه بد سرپرست
-
۰۴:۱۹ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
ای كاش ما هم یك پدری مثل دونالد ترامپ داشتیم تا یك مقدار زندگی به كام ما خوش میامد نه اینكه یك پدر معتاد و ولگرد شیشه ای داریم و یك مادر بی مسولیت
لیلا
-
۰۸:۳۲ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
سعی كن خودت برای فرزندانت مانند ترامپ باشی نگذار خودت مثل پدرت شوی تحت تاثیر قرار گرفتم تورا به خدا برای زندگیت تلاش كن از خدا بخواه حتما كمكت میكند
با اخلاق
-
۰۸:۲۲ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
خداكند این رئیس جمهور میلیاردر بتواند باعث صلح و آرامش و رونق اقتصادی در مناطق درگیر جنگ باشد
علی تهرانی
-
۰۹:۰۷ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
باسلام:امیدوارم ایشان هم مثل اوباما رویكردی بدون تنش برای ما ایرانیان داشته باشند.واینكه من بعنوان یك ایرانی به ایشان دوره ریاست جمهوری سال 2016 راتبریك میگویم.خداوند كسانی رادوست دارد كه آنها یكدیگر رادوست داشته باشند.وثروت به كسانی میدهد كه دروغ نگویند وقسم به خداوند نخورند.
ث
-
۰۹:۳۶ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
واقعا از تبریك تو چه چیزی عاید ترامپ میشه؟؟چرا امثال شما دست از این كارهای ساده لوحانه خودتون بر نمی دارید.
طرف توی كشور خودش نه تنها محبوبیت نداره بلكه در جامعه ی فساد پرورشون این فرد مفسد ترینه یعنی عمق فاجعه.
حمید
-
۰۸:۵۱ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
آفرین دوست عزیز مرحبا ای كاش همه مثل تو فكر میكردند
بینام
-
۰۸:۳۸ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
فازت چیه داداش؟اوباما رویكردش بدون تنش بود؟! پس تحریمهای فلج كننده رو كی وضع كرد؟! هنوزم كه هنوزه با وجود برجام،بانكهای اروپایی میترسن با ما مراوده كنن! ای ساده لوح! اوباما با پنبه سر برید!
یك دوست از یك ملت
-
۰۹:۲۷ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
اری: طلوع خورشید خیلی قشنگه واما... اما بعضی غروب ها خیلی دلتنگ،ومن همیشه به آن طلوعی فكر می كنم كه دل كودكی شادباشه و...اما تو: از طلوع تا غروب... در تلاشی، كه چگونه معادله بهم نخوره و چگونه 2با2میشود....واما من....در حیرت مبهوت :كه ای كاش اینهایی كه اینقدر دل به این زرق وبرق دنیا دل می بندند، كمی به فكر بشریت ، انسانیت،و....باشند، ترامپ و.... الگو نیست، الگو اندیشه پاك و آن كسی است كه خالصانه همه چیز خود را برای ارمان بشریت خرج می كنه مانند خیلی ازانسانهای بزرگ تاریخ و جهان كه نامی از خود برای بشریت گذاشتند . الگوی ما شهید فهمیده و... شهدای هسته ای اند، ای كاش به انچه داریم ارزش قائل باشیم ،ایران كشور ثروتمندی است،و سرمایه ما دین، ایمان وشرف واندیشه ماست ومدیران ما مسئولیت بزرگی دارند،ما باید هر روز به خود تذكر بدیم كه در كجای این پرگار قرارداریم و چه كارداریم می كنیم.
علی
-
۰۹:۴۹ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
من انقدر در زندگی سختی و رنج كشیده ام بلا به سرم اومده كه نابود شده ام فقط این و بگم كه ما ادمهای فقیر و رنج كشیده و بدبخت و گرفتار فقط دلمون به این خوشه كه مرگ برای همه یكسان و مساوی است و همه باید توی دو متر جا دفن بشیم و در مرگ دیگه همه مساویند
مخاطب
-
۱۳:۰۰ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
رفاه خوبه من هم دوست داشتم ماشین و خونه بهتری و شرایط مالی بهتر از الانم داشتم . اما این رو واقعا میگم هیچ وقت آرزوی این رو نداشتم و ندارم كه جای فرد دیگه ای باشم . خیلی از خدا بابت همین زندگی الانم متشكرم .
نوذر
-
۱۶:۰۴ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
به خدا با تنگدستی میتوان از زندگی لذت برد.....دونالدو ثروتمند است ولی لذت نان تازه و ماست خوردن را بعد از كار سنگین نمیداند.
1
-
۰۹:۴۵ - ۲۳ آبان ۱۳۹۵
چی میگی بابا تو .
نرم افزار موبایل
-
۱۸:۵۰ - ۲۰ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
خدا جان بدی ندی نوكرتم ولی همش دادی به ترامپا منم ببین زن ندی خدا دلار بده
بی نام
-
۱۹:۵۷ - ۲۲ آبان ۱۳۹۵
این بازم نرم افزارش قاطی كرد !
ارشیا
-
۲۱:۳۴ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
تاریخ های 6 خط اول مسخره است
جان برادر
-
۰۳:۲۵ - ۲۳ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
آرزوی داشتن ثروت خوب است اما من و شما كه كه بنیه قوی اقتصادی نداریم . نه پدرانمان وضع اقتصادی شان خوب بوده و نه آدم سیاسی بوده كه از راه سیاست پول دار و ثروتمند شود. ونه استعداد اقتصادی از قدیم گفته اند كه ثروت ثروت می آورد . ببین كسانی كه حقوق های نجومی می گیرند ثروتمند می شوند نه ما بیچاره ها كه ده برابر یارانه ای كه می گیریم باید بدهیم به كالاهایی كه دولت افزایش قیمت داده و یا حامل های انرژی كه افزایش قیمت داده راه های دزدی از بیت المال را هم یاد نداریم و یا دسترسی نداریم به بیت المال جان برادر
بهار
-
۲۱:۱۱ - ۲۳ آبان ۱۳۹۵
جان برادر همین كه وجدانت آرام است از همه ثروتمندان ، برترید
سرمایه ماندگار ، دل آروم است و داشتن خانواده و دوستان خوب. شاد باشید انشاا...
عرفان
-
۲۳:۲۱ - ۲۸ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
ابان بن عثمان گوید : مردی به خدمت امام صادق (ع) آمد و عرض كرد پدر و مادرم به قربانت مرا پندی ده ، حضرت فرمود : اگر خدای تبارك و تعالی عهده دار روزی است پس برای چه غم روزی میخورند ؟ و اگر روزی قسمت شده است چرا باید حرص ورزید ؟ و اگر حساب حق است جمع مال چرا ؟ و اگر عوض آنچه در راه خدا داده شود حق است بخل ورزیدن برای چه ؟ و اگر كیفری از آتش هست گناه چرا ؟ و اگر مرگ حق است شادی برای چه ؟ و اگر نمایان بودن كارها بر خداوند حق است حیله و مكر برای چیست ؟ و اگر گذشتن بر صراط حق است به خود بالیدن برای چه ؟ و اگر همه چیز به قضا و قدر الهی است اندوه برای چیست ؟ و اگر دنیا فانی است دلبستگی به آن برای چیست ؟ خصال شیخ صدوق جلد 2 صفحه 526
فرامرز
-
۱۳:۱۲ - ۲۹ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
شانس آوردیم این آقاچند تازن داره وگرنه كه قیامت میكرد....ولی خیلی جالبه كه درایران چندتازن بگیری باخاك یكسان میشی ولی این اقابرعكسش صورت گرفته ...چرا
نظر
-
۱۶:۴۵ - ۲۹ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
آقای فرامرز لطفا . مطلب رو كامل بخون بعد كامنت بذار . این آقا با این همه پول و دارایی اون هم درچند مقطع زن گرفته و هر دفعه از زن قبلی ش جدا شده بوده بعد زن دیگه ای می گرفته الان هم یه زن داره . همزمان چند تا زن نداشته . چرا شما آقایون از مسایل دینی تون میخوای سو استفاده كنید . بخدا همین هوس بازی و جاه طلبی امثال شما باعث شده خیلی از افراد ا زاین دین زده بشن .وبگن اسلام ضد زنه .
Hosin
-
۰۵:۱۸ - ۰۲ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
خوب شد مدل نشدم

نیازمندی ها