jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۶۷۷۲   ۲۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: در ایام اربعین بیش از 4000 نفر زائر در مسجد مقدس جمکران اسکان داده می‌شوند.

همچنین در موکب جمکران در کربلا نیز برای هزار نفر اسکان در نظر گرفته شده است. حجت‌الاسلام عباس ابراهیمی عنوان کرد: برنامه‌های فرهنگی در ایام اربعین در دو بخش شامل داخل مسجد مقدس جمکران و فضای پیرامونی و همچنین فعالیت در حوزه بین‌الملل تعریف می‌شود. وی تصریح کرد: در بخش نخست برنامه‌های فرهنگی که در داخل و فضاهای پیرامونی مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود، موضوع مهدویت و برنامه‌های مناسبتی در جهت توجه زائران به امام عصر(عج) با استفاده از ظرفیت‌های معنوی دارای اهمیت است. وی درباره برنامه‌های فرهنگی در حوزه بین‌الملل در ایام اربعین گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی در موکب جمکران که در عمود 1070 مدینه الزائرین و اسکان زائرین تا هزار نفر و اقامه نماز و اعزام مبلغ و پذیرایی از زائران در مسیر اربعین و ارائه بسته‌های فرهنگی به کودکان و... است که در این ارتباط صد خادم و 70 مبلغ در موکب جمکران به ارائه خدمات فرهنگی می‌پردازند. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر