jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۶۵۳۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۸

بازیکن پیشین استقلال و فعلی الاهلی قطر گفت: مرحوم منصور پورحیدری یک جنتلمن واقعی بود.

جباری: پورحیدری یک جنتلمن واقعی بود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت باشگاه استقلال ، مجتبی جباری درباره در گذشت منصور پورحیدری گفت: درگذشت منصورخان را به خانواده ایشان و به خصوص علی پسرش تسلیت می‌گویم. من با علی در تیم‌های پایه هم بازی بودم و در گذشت پدر او خبر بسیار ناراحت کننده‌ای است. پورحیدری فردی بود که همواره از ایشان با بزرگی و احترام یاد می‌شود. ایشان یک فرد بسیار با ارزش برای فوتبال ایران و باشگاه استقلال و یک جنتلمن واقعی بود.

وی افزود: استقلال در چندین دهه‌های اخیر همیشه به منصور خان تکیه داشت و در مسئولیت‌های مختلف از حضور ایشان بهره مند می‌شد. من افتخار داشتم مدتی کنار پورحیدری باشم و منصور خان اولین فردی بود که من را از تیم جوانان در تیم بزرگسالان بازی داد. شخصیت ایشان بسیار دوست داشتنی و والا بود و حیف که از میان ما رفت.

بازیکن الاهلی قطر تصریح کرد: در چند روز اخیر از دیدن تصاویر منصورخان در بستر بیماری بسیار ناراحت و متاثر شدم و متأسفانه تصاویر ناراحت کننده‌ای از ایشان پخش شد. فردی مانند منصورخان پورحیدری که سال‌های سال با ورزش عجین بوده و همیشه در میان مردم و هواداران حضور داشتند، خیلی سخت است که آنها را روی تخت بیمارستان ببینیم. امروز نیز تصاویری از مراسم خاکسپاری پورحیدری دیدم و با توجه به علاقه‌ای که به ایشان داشتم، واقعا غمگین شدم. خیلی دوست داشتم در این روزها کنار منصورخان می‌بودم و یا در مراسم تدفین شرکت می‌کردم، اما با توجه به آسیب دیدگی که داشتم و باید در قطر مرتب فیزیوتراپی می‌کردم، نتوانستم به تهران سفر کنم. بدون تردید در اولین فرصت که به تهران بازگردم به صورت حضوری به خانواده منصورخان و پسر ایشان تسلیت می‌گویم.

جباری در پایان گفت: جای ایشان همیشه در فوتبال ما خالی خواهد بود. ما مرد بزرگ، پر افتخار و تکرار نشدنی را از دست دادیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر