jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۶۵۲۹۹   ۱۶ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۵

به دلیل تهدید شدن از سوی افراد ناشناس

شاکی دونالد ترامپ شکایت خود را پس گرفت

زنی که مدعی بود در سن ۱۳ سالگی از سوی نامزد جمهوریخواهان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا مورد تجاوز قرار گرفته است به دلیل دریافت پیام های تهدید آمیز شکایت خود را پس گرفت.

شاکی دونالد ترامپ شکایت خود را پس گرفت

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، وکیل زنی که مدعی است نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور، در دوران کودکی وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است، اعلام کرد که موکلش نامه های تهدید آمیز بسیاری دریافت کرده است.

روزنامه گاردین با استناد بر سخنان وکیل مدافع این زن که خود را با نام مستعار «جین دو» معرفی کرده در این رابطه نوشت، قربانی این پرونده با نام مستعار «جین دو» که پیش از این طی شکایتی ادعا کرده بود هنگامی که تنها ۱۳ سال داشت از سوی دونالد ترامپ مورد تجاوز قرار گرفته بود، شکایت خود را علیه نامزد حزب جمهوریخواهان ریاست جمهوری آمریکا پس گرفت.

«لیزا بلوم» وکیل مدافع این پرونده در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: جین دو از ما خواست تا شکایت علیه ترامپ پس گرفته شود.

بلوم پیش از گفته بود که موکلش همواره پیام و نامه هایی با مضمون تهدید آمیز دریافت می کند.

گویا جین دو در ماه ژوئن نیز شکایت دیگری را علیه ترامپ مطرح کرده بود. در ماه آوریل نیز این زن، شکایتی را در کالیفرنیا علیه ترامپ مطرح کرده و خواستار دریافت غرامت ۱۰۰ میلیون دلاری شده بود.

این وضعیت در حالی است که ۱۲ زن تاکنون مدعی شده اند که ترامپ به آنها تعرض کرده است. این اتهامات علیه ترامپ در حالی مطرح شده‌ است که وی اتهامات پیشین درباره سوء‌استفاده جنسی را رد کرده‌ است.

ترامپ روز ۲۴ مهر مدعی شد وی قربانی بزرگترین تخریب وجهه سیاسی در تاریخ آمریکا است و این اتهامات بخشی از برنامه‌ای است که با هدف تخریب او صورت می‌گیرد.

ستاد انتخاباتی ترامپ نیز در واکنش به این گزارش‌ها با انتشار بیانیه‌ای تمامی اتهامات مطرح شده علیه این نامزد انتخاباتی را رد و اعلام کرد: این گزارش‌ها با انگیزه‌های سیاسی منتشر شده‌ است.

همچنین چندی پیش واشنگتن پست فایل ویدئویی منتشر کرد که در آن شنیده می‌شود ترامپ صحبت‌های زشتی درباره زنان و ارتباط با آنها مطرح می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر