jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۶۴۲۵۴   ۱۳ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۸:۱۰

علی دایی و علی کریمی هنوز با هم اختلاف دارند اما گویا این اختلافات به شدت گذشته نیست.

علی دایی : همیشه علی کریمی را دوست داشتم

به گزارش جام جم آنلاین ، این دو در ماه های اخیر به هیچ عنوان علیه یکدیگر در رسانه ها صحبت نکرده اند و علاوه بر آن چراغ سبزهایی هم برای آشتی با یکدیگر نشان داده اند هر چند در دقیقه نود هر دو پشیمان می شوند مثل زمانی که قرار بود هر دو در ترکیب تیم ستارگان به میدان بروند اما ناگهان یکی از آنها انصراف داد.

به هر حال با بالا رفتن سن هر دو آرام تر شده اند به خصوص علی دایی. آقای گل جهان با روزنامه پیروزی گفت و گویی را انجام داده و در بخشی از مصاحبه خود گفته که علی کریمی را دوست دارد.

او در همین مصاحبه از محمد مایلی کهن هم تعریف و تمجید کرده است. گویا علی دایی دیگر با هیچکس اختلاف ندارد و کینه ها را از دلش دور کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نوذر
-
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
واقعا اینها خیلی همو دوست دارند.....واقعا به هم احترام میگذارند!!!! بالاخره مطبوعات باید یك خوراكی داشته باشند.
۰
۰
علی تهرانی
-
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
باسلام:داش علی همه مثل خودت بامرام وگوشت شیرین نیستند .خیلی ها مادرزاد گوشت تلخند.دست خودشون نیست.علت شكستهای پی در پی تیم ملی هم در دهه های پیش حضورهمین بازیكن های نساز بود كه منافع شخصی را برمنافع ملی ارجح میدانستند.ما ایثارگریها وفداكاریهای شما رادرتیم ملی یادمان نمیرود واینكه آقای گلی جهان برازنده كسی است كه گل جهانه.برات آرزوی سلامتی دارم.
۰
۰
حسین
-
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
ایول داداش. عشق است علی دایی

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها