سرقت 40 محموله سنگین گندم از هفت استان

مرد هزار چهره دستگیر شد

بازپرس شعبه یازده دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان گفت: پس از انتشار خبری مبنی بر دستگیری «مرد هزارچهره در کرمان» رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار شعبه یازده بازپرسی کرمان قرار گرفت.
کد خبر: ۹۶۳۵۱۲
تصویر واقعی مرد هزارچهره کرمان را ببینید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا،محمد کریمی با بیان اینکه متهم فردی بی سواد و متولد اصفهان است افزود: پرونده متهم اصغر کرمی به اتهام اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات و غضب عنوان دولتی و کلاه برداری به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

این مقام قضایی تاکید کرد: این بازپرسی در جهت احقاق حق مالباختگان تمام اقدامات تعقیبی و قضایی را انجام خواهد داد.

وی با اشاره به انتشار عکس این متهم در رسانه ها گفت: چنانچه افرادی از سوی متهم مذکور مورد اغفال قرار گرفته می تواند به مظنور طرح شکایت به شعبه یازده بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان واقع در مجتمع قضایی 22 بهمن مراجعه کند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان نهم آبان سال جاری از دستگیری کلاهبردار میلیاردی با عنوان «مرد هزار چهره» پس از ارسال نیابت قضایی از استان کرمان، در استان هرمزگان خبر داد.

این فرد با جعل عناوین قضایی از جمله دادستان، معاون دادستان، قاضی اجرای احکام، نماینده قوه قضائیه و سردار نظامی اقدام به کلاهبرداری از مراجعان به دستگاه قضایی می کرده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
رضا از بوشهر
-
۱۷:۴۱ - ۱۱ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
یك كلام ، اعدامش كنید .
شیر محد دشتستان
-
۲۰:۰۳ - ۱۱ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
همشهری من درست میگه اعدامش كنید آخه شكر خدا پول كه زیاده خسارت را پرداخت میكنه زندانی را هم میكشه بعد دوباره چرمش را تكرار میكنه فقط اعدام تا كسی جرات تكرار نداشته باشه
نرم افزار موبایل
-
۰۳:۵۲ - ۱۲ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
همه قاضی شدندای وای خدا چه ملت خشنی اعدام اعدام.كیفرهای هست كه ادبش كند.چرااعدام؟
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها