jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۹۵۹۵۴۹   ۰۲ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۰

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه خبر داد:

محرومیت 6 ماهه یک قاچاقچی باسابقه از رانندگی

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه از تشدید مجازات یک قاچاقچی باسابقه و محرومیت 6 ماهه وی از رانندگی با وسایل نقلیه خبر داد.

محرومیت 6 ماهه یک قاچاقچی باسابقه از رانندگی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، داریوش جودکی گفت: با کشف 131 دستگاه تلفن همراه خارجی، پرونده در تعزیرات حکومتی کرمانشاه رسیدگی و پس از احراز تخلف حکم به ضبط گوشی های تلفن همراه قاچاق و پرداخت یک میلیارد و 50 میلیون و 601 هزار ریال جزای نقدی صادر شد.

جودکی بر لزوم تشدید مجازات تکمیلی قاچاقچیان سابقه‌دار تاکید کرد و افزود: یک قاچاقچی که علاوه به ضبط کالا به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 271 میلیون و 871 هزار و 874 ریال در حق صندوق دولت محکوم شده بود با توجه به تعداد دفعات تکرار قاچاق، توسط رئیس شعبه ویژه مبارزه با قاچاق، شش ماه از حق رانندگی با وسایل نقلیه محروم شد و گواهینامه وی نیز به حالت تعلیق درآمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

طی چند روز گذشته گزارشی از تحلیل امنیت سرمایه گذاری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مطرح و اعلام شد که استان کرمانشاه جایگاه دهم بین ۳۱ استان کشور را در خصوص میزان امنیت سرمایه گذاری دارد.

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

نیازمندی ها