jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۸۸۱۶   ۰۱ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نولیتو، ستاره اسپانیایی منچسترسیتی، بعداز شکست 4 بر صفر مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان در حمایت از مسی گفت: دقایق زیادی از 90 دقیقه، بازی را از دست حریف خارج کرده بودیم؛ اما اشتباه کلودیو براوو، سرنوشت بازی را تغییر داد.

فکر می‌کنیم نتیجه اغراق شده بود. ما اینقدر بد نبودیم. البته در فوتبال چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و ما باید به مسیرمان ادامه بدهیم و متحدتر از همیشه باشیم. تصور می‌کنم براوو به خاطر اخراجش، احساس می‌کند خرابکاری کرده، اما امروز احساس بهتری خواهد داشت. ما از او حمایت می‌کنیم. آن اتفاق دیگر سپری شده است. ما باید به پیشرفت‌مان ادامه بدهیم. حقیقت این بود که مسی با سه گل سرنوشت بازی را رقم زد. بدون مسی، بازی متفاوتی می‌شد. مسی، مسی است. او بهترین بازیکن دنیاست. او منحصر به فرد است. او نیاز ندارد در هر بازی 40 استارت سرعتی بزند؛ فقط کافی است یک بار این کار را انجام بدهد تا گل بزند یا نتیجه بازی را با یک پاس گل تغییر بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر