هرمز سیرتی بازیگر مهاجرت کرده به ترکیه که در چند سریال شبکه جم بازی کرده بود به ایران بازگشته است.
کد خبر: ۹۵۷۹۲۲
بازگشت بازیگر ایرانی که به شبکه جم پیوسته بود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ،هرمز سیرتی که مدتی در شبکه جم مشغول به فعالیت بود، پس از بازگشت به ایران امروز در دادسرای انقلاب اسلامی حاضر شد تا مجوزهای لازم برای نقش آفرینی در آثار تلویزیونی و سینمایی داخلی را دریافت کند.

پیش از این سخنگوی وزارت ارشاد از بازگشت قریب الوقوع تعدادی از این بازیگران به کشور خبر داده بود.

نوش‌آبادی در این باره گفته بود: «بسیاری از هنرمندانی که به شبکه‌های خارجی رفته‌اند در همین زمان کوتاه متوجه شدند که سرابی که ما از آن صحبت کردیم، واقعیت دارند و عزم بازگشت کرده‌اند. ما هم حرفی نداریم و صحنه برای کسانی که نادم هستند؛ مهیا است. اما باید بدانند که بازی را باخته‌اند و در این مدت هیچ منفعتی نبردند و تنها خودشان را بدنام کردند. به زودی خبرهایی می‌آید که تعدادی از این بازیگران به کشور بازمی‌گردند.»

انتشار یک نامه با امضای مدیر شبکه «جم تی وی» خطاب به بازیگران و عوامل طرف قرارداد با این شبکه، مبنی بر عدم برخورداری این شبکه از ظرفیت مالی و تولیدی لازم برای استمرار خدمت گرفتن آنها و تاکید بر تسویه حساب در پایان قراردادشان با این شبکه، به منزله بسته شدن درها برای گروهی از بازیگران و عوامل تولید بود؛ واقعه‌ای که ضربه جبران ناپذیری به چهره‌های پیوسته به این شبکه ماهواره‌ای خواهد زد.

photo_2016-10-18_15-47-42

در متن این نامه که با امضای سعید کریمیان مدیر مجموعه شبکه‌های «جم» توسط شماری از رسانه‌ها منتشر شده، این موضوع مورد تاکید قرار گرفته که عدم وجود سناریو و عدم وجود ظرفیت تولید، آنها را وادار به قطع همکاری کرده است. بنابراین در ماه‌های پیش رو، عوامل طرف قرارداد با این شبکه ماهواره‌ای یک به یک بیکار و آواره ترکیه خواهند شد؛ عواملی که درآمدهای کلانی نداشتند و همه امیدشان به قراردادهای بلندمدتی بود که در زمان آغاز همکاری با این شبکه، وعده‌اش را دریافت کرده بودند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۹
منصور
-
۲۱:۵۳ - ۲۷ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
ببخشید همش شایعه است كسی باور نداره
كلشبازان
-
۲۲:۲۱ - ۲۷ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
شاید برای این به شبكه جم پیوسته بود كه بعد از بازی توی اون شبكه مقداری جم بگیره بزنه مپ (Village)شو ببره بالا!
نرم افزار موبایل
-
۲۲:۲۷ - ۲۷ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
عالی
نرم افزار موبایل
-
۰۰:۴۹ - ۲۸ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
چه خطایی كرده؟باآبروش بازی نكنید.جاذبه ایجادكنیدنه دافعه
نوذر
-
۰۲:۱۶ - ۲۸ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
شنیده شده شبكه های جم از طرف بعضی عوامل قدرتمند در داخل كشور پشتیبانی میشود......تا چه حد صحت دارد؟؟؟
آبان
-
۰۷:۴۰ - ۲۸ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
یه لحظه به این فكر كردم كه چه راحت یه نفر كه به خاطر امرار معاش حاضر شده جلای وطن كنه رو بی آبرو میكنند. بیكاری مختص قشر خاصی توی كشور ما نیست از دكتر و مهندس بیكار بگیر تا بازیگر این بندگان خدا هم اگه بیشتر از من و شما كشورشون رو دوست نداشته كمتر دوست نخواهند داشت ولی باید نون بخورن. من بارها توی همین رسانه ملی و مطبوعات شنیدم كه خود بازیگرا میگن كه باند و باند بازیه میخام بدونم آقای نوش آبادی كه میفرمایند خودشون رو بدنام كردند آیا خودشون بخاطر سیر كردن شكم خانوادشون محتاج بودن ؟؟؟ من كه شك دارم كلا كسانی كه بر مسند قدرت تكیه زدند تا بحال به حقوق میلیونی بعضی مدیران اعتراضی كرده باشن و یا اصلا بدونن سیر كردن شكم زن و بچه چطوریه كه بعضیا حاضرن بخاطرش پیه بدنامی به قول ایشون رو به تنشون بمالن....
آرمان
-
۰۸:۲۵ - ۲۸ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
اگر تو كشور به هنر و هنرمندان بها دهند چه كسی راضی میشه ترك وطن كند.كلا هنرمندان در شرایط بد اقتصادی قرار دارند. جدا در این جامعه خشونت زده بی رحم به هنر و تلطیف روح نیاز داریم ، هرجا هنر نقش پر رنگی ایفا كرد محبت و مهربانی و احترام دو چندان گردیده است.
همی
-
۰۸:۲۸ - ۲۸ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
نمی دونستم اینقدر زود برمی گرده پول می دادم چندتا جِم از خارج برای من می آورد می زدم آرچر كینگم max می شد.
ص
-
۱۴:۱۵ - ۲۸ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
این باباهه باید توی خانه سالمندان باشه ، تورو چه به این حرفااا ، دنیای مسخره ای شده.
دركل مشروعیتِ نداشتهِ خودش رو هم بر باد داد.

نیازمندی ها