خسروحیدری از زمانی که مصدوم شد و از تیم ملی دور ماند دیگر به ترکیب ایران برنگشته است. او که مدت‌ها عملکرد خوبی در تیم ملی داشت و از مهره‌های قابل اعتماد کی‌روش بود با یک مصدومیت لعنتی همه چیز را از دست داد. رامین رضاییان جای او را در سمت راست خط دفاعی گرفت و دیگر خسرو با وجود انجام بازی‌های خوب هرگز رنگ پیراهن تیم ملی را ندید.
کد خبر: ۹۵۶۹۰۵

او این روزها یکی از بازیکنان آماده استقلال است و آن‌قدر خوب وظایفش را انجام می‌دهد که خیلی‌ها امیدوارند دوباره به تیم ملی دعوت شود. البته شواهد و قرائن نشان می‌دهد خیلی بعید است کی‌روش دوباره خسرو را به تیم ملی دعوت کند یا حتی اگر این اتفاق هم بیفتد او را به ترکیب اصلی‌اش راه دهد. خسرو از لحاظ سن و سال از مسن‌های تیم ملی به حساب می‌آید و بعید است کی‌روش جای او را با رضاییان عوض کند. رامین که این روزها از ترکیب پرسپولیس دور مانده انگیزه‌های زیادی برای بازی دارد و هر بار که در ترکیب قرار می‌گیرد از بهترین بازیکنان زمین است.

به نظر می‌رسد خود حیدری هم این موضوع را درک کرده و به این نتیجه رسیده که کی‌روش دیگر قرار نیست او را به تیم ملی دعوت کند.وقتی اسامی بازیکنان برای اردوی ارمنستان اعلام شد خسرو در اوج آمادگی بود. این یعنی بهترین لحظه برای این که شانس دعوت به تیم ملی را داشته باشد، اما... .

چند روز دیگر قرار است فهرست جدید تیم ملی اعلام شود و اگر خبری از نام حیدری نباشد باید به این نتیجه رسید که کی‌روش دیگر نظری روی این بازیکن ندارد. چراکه تصور خیلی‌ها این است که حتی پس از رامین رضاییان، کی‌روش قرار است حسین ماهینی را به تیم ملی دعوت و از او در ترکیب ایران استفاده کند.اتفاقی که هیچ شانسی برای حیدری باقی نمی‌گذارد. با این حال چیزی مشخص نیست و از آنجا که کی‌روش غیرقابل پیش‌بینی است شاید اتفاقات دیگری رقم بخورد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها