تهیه‌کننده برنامه «سنجد» گفت: به دلیل نبودن نگار استخر در ایران به عنوان صداپیشه سنجد، فعلا نمی‌توانیم درباره تولید «سنجد» اقدامی انجام دهیم و منتظر هستیم که ایشان به ایران بازگردند.
کد خبر: ۹۵۶۸۳۱

سوسن کرامتی، تهیه‌کننده برنامه «سنجد» در گفت‌وگو با فارس گفت: سال گذشته برنامه «سنجد» به همراه گروه «نیبا» تولید شد و روی آنتن شبکه دو رفت و بعد از پخش این برنامه هنوز اقدامی برای تولید سری جدید از این برنامه انجام نشده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که تا به حال تهیه‌کنندگی چندین برنامه از سری مجموعه‌های سنجد را به عهده داشتم،‌ هنوز هم تولید این برنامه عروسکی و زنده را دوست دارم، اما به دلیل عدم حضور نگار استخر به عنوان صداپیشه سنجد، فعلا نمی‌توانیم درباره تولید «سنجد» اقدامی انجام دهیم و منتظر هستیم که ایشان به ایران بازگردند.

سری آخر از مجموعه برنامه‌های «سنجد» در 100 قسمت 15 دقیقه‌ای از شبکه دو سیما پخش شد. پیش‌تر این برنامه در قالب «سنجد خبرنگار» از همین شبکه پخش می‌شد. نگار استخر صداپیشه سنجد، محمد اعلمی (خالق، سازنده و عروسک‌گردان سنجد) و پیمان فاطمی از عروسک‌گردان‌های این عروسک محبوب بودند.

عروسک «سنجد» از عروسک‌های محبوب دهه 60 تلویزیون به شمار می‌رود که در سال‌های اولیه حضورش در تلویزیون،‌ نگار استخر عروسک‌گردان و صداپیشه آن بود و در سال‌های بعدی محمد اعلمی و پیمان فاطمی به ترتیب این عروسک را بازی می‌دادند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها