jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۹۵۶۱۶۶   ۲۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۷:۴۰

به نظر می‌رسد سرانجام پروژه اپراتورهای مجازی که در یک سال اخیر حرف و حدیث‌های زیادی در مورد آنها شنیده می‌شد به مراحل آخر رسیده و بزودی فعالیت خود را به‌صورت رسمی در بازار اپراتورهای همراه آغاز خواهند کرد. (در کلیک شماره 586 درباره چیستی اپراتورهای مجازی به صورت مفصل نوشته‌ایم)

بنابر گزارش‌ها اولین اپراتور مجازی تلفن همراه با عقد قراردادی با شرکت رایتل کار خود را آغاز کرده و از اوایل آذر، سیمکارت‌های خود را با پیش شماره 0999 به عنوان اولین اپراتور مجازی وارد بازار خواهد کرد. این سیمکارت‌ها با نام‌های ایران‌تل و سامان‌تل وارد بازار می‌شود. علاوه بر این شرکت‌های دیگری نیز وجود دارند که یا در پشت درهای رگولاتوری مانده‌اند یا هنوز با اپراتورهای اصلی تلفن همراه به توافق نهایی نرسیده‌اند.

اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه (Mobile Virtual Network Operator) یک نوع اپراتور تلفنی است که خود امکانات فیزیکی برای ارسال مکالمات و داده‌ها را ندارد و باید با بستن قرارداد با یک اپراتور دیگر که دارای امکانات فیزیکی برای ارسال مکالمات و داده‌هاست، این خدمات را دریافت کرده و در اختیار مشتریانش قرار دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر