محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به شمال

جاده کندوان فردا یک‌ طرفه است

وزارت راه و شهرسازی جزئیات محدودیت‌های ترافیکی حدفاصل روزهای چهارشنبه ۱۴ مهرماه تا شنبه ۱۷ مهرماه را اعلام کرد.
کد خبر: ۹۵۳۳۸۴
جزئیات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز مدیریت راه های کشور، براین اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا شش صبح روز شنبه در محورهای کرج – چالوس – هراز – فیزکوه و تهران – سمنان و مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

همچنین در محور کندوان عبور انواع تریلر، کامیون و کامیونت ممنوع است. در محور هراز در کنار ممنوعیت تردد تریلرها، تردد کامیون‌ها نیز به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ساعت ۲۲ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود. در محور فیروزکوه نیز تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختنی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روزهای چهارشنبه و جمعه ممنوع است.

در محور دلیجان، مشهد اردهال و کاشان نیز تردد کلیه وسائل نقلیه سنگین باری و موتورسیکلت از ساعت ۱۷ روز پنج‌شنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ممنوع خواهد بود.

وزارت راه و شهرسازی سه محور را نیز به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده و از این‌رو محورهای سی‌سخت به بیده، دهلران به اندیشمک و اولنگ به شاهرود ترددی نخواهند داشت.

محورهای کرج – چالوس – هراز – فیروزکوه و دماوند نیز به عنوان جاده‌های متصل به پایتخت در روزهای آخر هفته به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در برخی نقاط با محدودیت‌های رفت و آمدی روبه‌رو خواهند بود.

وزارت راه و شهرسازی، وضعیت تردد در جاده‌های برون شهری در ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرده که براین اساس آزادراه کرج – تهران با ثبت بیش از ۱۲۳ هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده است. پیش از آن نیز آزادراه‌های تهران – کرج، کرج – قزوین و قزوین – کرج قرار گرفتند.

در فهرست ۱۰ جاده پرترافیک کشور راه‌های ارتباطی تهران به پاکدشت، شهریار و ساوه نیز به عنوان محورهایی با ثبت بیش از ۶۰ هزار تردد قرار گرفته‌اند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها