jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۵۰۲۲۷ ۰۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کارگردان فیلم سینمایی«کاناپه» از آغاز تصویربرداری این فیلم خبر داد.

کیانوش عیاری: «کاناپه» شنبه کلید می‌خورد

به گزارش جام جم آنلاین، کیانوش عیاری علاوه بر کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی فیلم سینمایی «کاناپه» را هم برعهده دارد.

هر چند عیاری خود را از ارائه توضیحات بیشتر درباره فیلم معذور دانست ، اما شاهرخ دستورتبار، مجری طرح فیلم سینمایی «کاناپه» به جام جم آنلاین گفت: پیش از این قرار بود شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در این فیلم حضور داشته باشند که به دلیل آغاز ضبط مجموعه شهرزاد و نداشتن وقت آزاد از حضور در «کاناپه» عذر خواستند.
وی افزود: حضور هنرمندان شناخته شده ای همچون مهدی هاشمی و ابوالفضل پورعرب در «کاناپه» مسجل شده و در روزهای آتی نیز حضور برخی دیگر از چهره های سینمایی نهایی خواهد شد.
دستور تبار تصریح کرد: طبق برنامه ریزی قبلی، پیش بینی می شود تصویربرداری «کاناپه» تا 60 روز بطول انجامد و سعی خواهد شد تا به جشنواره فیلم فجر برسد.
مجری طرح فیلم گفت: «کاناپه» درامی اجتماعی است که زندگی دو خانواده از سطوح مختلف اقتصادی را به تصویر می‌کشد و در دل خود شرایط اقتصادی که در سالهای اخیر طبقه متوسط را تحت تأثیر قرار داده را بررسی می‌کند.
وی در پایان از داریوش عیاری به عنوان تصویربردار و حسن آقاکریمی به عنوان مدیر تولید فیلم «کاناپه» نام برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر