jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۴۹۵۳۳   ۰۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۱

مردی که در اختلاف خانوادگی همسرش را در شهر قزوین با ضربه‌های چاقو از پا درآورده و به شهر کرمانشاه گریخته بود، دستگیر شد.

فرار ناتمام مرد همسرکش

به گزارش جام‌جم، ظهر شنبه کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی قزوین در تماس مردمی در جریان قتل زن جوانی در خانه‌اش در یکی از محله‌های این شهر قرار گرفتند. کارآگاهان پلیس آگاهی همراه بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم با حضور در محل، مشاهده کردند زن جوان با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده است. بررسی‌ها نشان می‌داد از خانه وی سرقت نشده است.

این در حالی بود که تحقیق از همسایه‌ها نشان داد، زن جوان و شوهرش اختلاف‌هایی باهم داشته‌اندوحتی بارها صدای مشاجره آن دو را شنیده‌اند. امروز نیز صدای مشاجره این زوج و صدای کمک‌خواهی زن جوان را شنیده و زمانی که برای نجات این زن به خانه‌اش رفته‌اند، مشاهده کرده‌اند که او غرق در خون در اتاق افتاده و از شوهرش خبری نیست. گمان می‌کنند شوهر 30 ساله او به این جنایت دست زده باشد.

ماموران در جست‌وجوی این مرد بودند که معلوم شد او از شهر خارج شده و کسی از وی خبری ندارد. مشخصات مرد همسرکش در اختیار اداره پلیس آگاهی شهرهای اطراف قرار گرفت تا این که عصر همان روز متهم به قتل فراری، در یکی از محورهای منتهی به شهر کرمانشاه توسط ماموران پلیس آگاهی این شهر شناسایی و دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی منکر قتل شد اما در ادامه به قتل همسرش در شهر قزوین اعتراف کرد.

سرهنگ رضا شیرزادی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در این باره به جام‌جم گفت: متهم در بازجویی‌ها اعتراف کرد، به خاطر اختلاف خانوادگی، با همسرش درگیری داشته و روز جنایت هم با شدت گرفتن درگیری، اورا با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

وی افزود: با اعتراف مرد همسرکش، متهم همراه پرونده در اختیار کار آگاهان اداره پلیس آگاهی استان قزوین قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
چقدر قتل انجام میدن شده مثل اب خوردن
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها