Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۴۹۱۰۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۹

شماری از متقاضیان مسکن مهر در اعتراض به افزایش خارج از دستورالعمل شماره ۳ وزارت راه و شهرسازی و عدم‌ پایبندی شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص تحویل این واحد تجمع کردند.

تجمع متقاضیان مسکن مهر مقابل وزارت راه +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، شماری از متقاضیان مسکن مهر پردیس از صبح امروز مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی تجمع کرده‌اند و خواستار ملاقات با وزیر هستند. آنها خواستار تحویل واحدهای مسکن مهر خود بدون محاسبه هزینه خدمات زیربنایی و روبنایی، محوطه‌سازی و آماده‌سازی هستند.

یکی از متقاضیان مسکن مهر در این باره به تسنیم گفت: مسئولین وزارت راه از صبح امروز خواستار ملاقات با نماینده ما هستند، اما ما اعلام کرده‌ایم نماینده‌ای نداریم و خواستار آن هستیم که وزیر راه و شهرسازی با متقاضیان مسکن مهر ملاقاتی داشته باشد.

وی با بیان اینکه از صبح امروز تاکنون مقابل ساختمان وزارت راه هستیم، افزود: در صورتی که به درخواست ما توجه نشود، در همین جا چادر می‌زنیم.

حدود 300 نفر از متقاضیان مسکن مهر با دست‌نوشته‌هایی با مضمون «دروغ تا کی»، «دولت بی‌کفایت»، «پرداخت علی‌الحساب و بدقولی تا کی»، «مهر بی‌مهری بر مسکن مهر» و... مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی تجمع کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
س
-
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
اخیییییییییییییییییییییییییی خداجونم یكاری كن برای این .......................
۰
۰
متقاضی مسكن مهر پردیس
-
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
شرم بر مسئولینی كه زن و بچه ی مردم رو دیدند و نیامدند پاسخگوی این جمع باشند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر