همسر عادل الجبیر علت درخواست طلاق خود از همسرش را فساد اخلاقی و هم جنس باز بودن وزیر خارجه سعودی عنوان کرد.
کد خبر: ۹۴۸۰۸۳
وزیر خارجه سعودی همجنس باز است

به گزارش جام جم آنلاین از اسپوتنیک، روزنامه کویتی «القبس» به نقل از «فرح الفائز» همسر وزیر امور خارجه آل سعود مدعی شد: وی به دلیل همجنس باز بودن همسرش، خواستار طلاق از وی شده و روند طلاق خود را در دادگاهی در بریتانیا آغاز کرده است.

روزنامه کویتی القبس به نقل از «فرح الفائز» همسر وزیر امور خارجه آل سعود نوشت: وی روند طلاق خود را در دادگاهی در بریتانیا آغاز کرده و علت درخواست طلاقش را همجنس باز بودن همسرش یعنی عادل الجبیر اعلام کرده است.

این روزنامه کویتی در ادامه خبر خود نوشت: «عادل الجبیر» دیپلمات ۵۰ ساله عربستانی (که در نوع خود یکی از جوان ترین سیاستمداران این کشور محسوب می شود) علاوه بر درگیر شدن در موضوع طلاق خود و همسرش، با رسوایی دیگری نیز دست و پنجه نرم می کند و آن انتشار اخباری مبنی بر حضور او در یک پارتی شرم آور مردانه در کشور تایلند است.

این شاهزاده بدنام سعودی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در این باره موضع سکوت اختیار کرده است و هرگونه درخواست مصاحبه در این زمینه را رد می کند.

اما همسر ۲۷ ساله عادل الجبیر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: دلایل قطعی و یقینی در مورد عادل و روابط شرم آور او با چند دوست مذکر تایلندی خود به دست آوردم و از سوی دیگر خود او نیز حدود یک هفته پیش این حقیقت را تایید کرد.

فرح الفائز افزود: همه مشکلات و بحران هایی که پس از ازدواج گریبانگیر افراد می شود، ناراحت کننده هستند ولی وقتی متوجه می شوی که همسرت همجنس باز و دروغگو است، این می تواند کل زندگی را به تباهی و زوال بکشاند. وی خاطرنشان کرد: متلاشی شدن این زندگی تاثیر بسیار بدی بر احساسات چهار فرزند من گذاشته است، خصوصا با توجه به سنت هایی که در عربستان غالب است و پس از علنی شدن اینگونه حقایق، سیل خشونت ها و عصبیت ها به سوی انسان سرازیر می شود.

شایان ذکر است طبق احکام اسلامی، همجنسگرایی و همجنس بازی یکی از گناهان کبیره محسوب می شود مجازات های سنگینی برای آن در نظر گرفته شده است. هم اکنون نیز در عربستان سعودی، برای کسانی که این اتهام علیه آنها ثابت شود، احکامی همچون اعدام در نظر گرفته می شود ولی این قوانین برای شاهزاده هایی همچون عادل الجبیر که اتهام آنها علنی شده و به گفته همسرش اسناد و مدارک متقنی در این باره در دست دارد، هرگز جامه عمل به خود نخواهد پوشید و عناصر و گردانندگان این رژیم خونریز، در مصونیت کامل از اجرای احکام اسلامی قرار دارند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۱۸
علی تهرانی
-
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۰
۱
اوا سلام جبیر.امیدوارم در همه جای دنیا خوش بدرخشی .كوری چشم زنت كه نمیتونه تورو خوب درك كنه.
اشكان
-
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۰
۰
اونا اگه سیاستمداراشون مصونیت دارن ما كه بدتریم ما ورزشكارامون هم مصونیت دارن و كسی باهاشون كاری نداره و به هر كی خواستن تجاوز میكنن و ككشون هم نمیگزه نمونش همین دو میدانی كاری كه نتونست مدال بیاره و از المپیك دیرتر به كشور بازگشت
روح الله
-
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۱
۰
در فرقه سعودی فقط قانون شیطان حكومت میكند و شیطان هم همان كدخدا است پس این كار كثیف این زنازاده سعودی در نظر كدخدا عیب كه نیست بلكه از افتخارات غرب است
نوذر
-
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۱
۰
اصلا از همان اول از وجناتش معلوم بود كه همجنس باز مفعول است. جنایتكاری اش است كه او را منفور عالم كرده است وگرنه همجنس باز بودنش از نظر اربابان آمریكایی مانعی ندارد و میگویند ملك خودش است و میخواهد در آن درخت بكارد.....
Q
-
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۰
۰
این عوضی حرام زاده ،
ایرانی
-
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۰
۰
این مردك از همان اول بااین قیافه غلط اندازش معلوم بود ریگی تو كفششه .! علاوه براین از نظر عقلی هم مشكل داره .
علی
-
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۰
۰
هردم از این باغ.....
روشنفكر ایرانی
-
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۰
۰
همجنس بازی یك نوع نیاز است , من هم همجنس باز هستم و خیلی هم راحت هستم - باید به حقوق همجنس بازان احترام گذاشته شود , ما در قرن ۲۱ زندگی میكنیم
ص
-
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
شما خودت رو به تیمارستان ، بخش بیماران زنجیری نشون بده
از جام جم هم متاسفم كه این جور توضیحات رو نشر میده اما حرف های
رك و راست رو طوری ویرایش میكنه كه هم بد خونده بشه هم معنایی نداشته باشه
آزادی بیانتون پیش كش خودتون نخواستیم اه
ایرانی
-
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
۰
۰
پس اونجا هم قانون ملعبه قدرتمندانه!
مسعود
-
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
۰
۰
گل بود...!!!؟؟؟ به سبزه هم آراسته شد....!!!؟؟؟
احمد غلی جهان بین
-
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
۰
۰
مسلمین بیدار شوید و خانه خدا و حرم مطهر رسو ل الله را از چنگال این خاندان خبیثه ملعونه آزاد كنید كه خیر و صلاح ما مسلمین در آن است
حامد
-
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
۰
۰
شما حق ندارید بدون دلیل و مدرك واقعی و محكم به یك انسان دیگر چنین تهمت و بهتان زشتی بزنید. این كار شما گناه بزرگی است و مستوجب حد و مجازات است وقعا وقاحت دارد.
ض
-
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
مگه انسانه؟ ما همجنس باز هارو انسان نمی دونیم
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
زنش این مطالب رو علیه اش گفته .رسانه گفته های اونو منعكس كرده.شما بابت چی نگرانی/؟
پیراسته فر
-
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
۰
۰
حالا معلوم شد كه همه دارودسته های"عادل الجبیر"درفرودگاههای عربستان بكارگرفته شدند!
همی
-
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
۰
۰
خاك بر سرش
نرم افزار موبایل
-
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
۰
۰
با پول همه چیز میشه خرید الا آبرو

نیازمندی ها