jamejamonline
استان ها مازندران کد خبر: ۹۴۳۷۷۹ ۲۰ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۶:۱۵

قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه این نهاد آماده دریافت نذورات مردمی عید سعید قربان گفت: مردم خیّر استان در سال گذشته بیش از ۱۰میلیارد ریال نذورات قربانی اهداء کردند.

نذورات ۱۰ میلیارد ریالی مازنی‌ها در عید قربان

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، علی اصغر امیری افزود: این نهاد در آستانه عید قربان با تاسی از ائمه معصومین (ع)به منظور احیای سنتهای حسنه و ترویج فرهنگ انفاق ونیکوکاری برای کمک به نیازمندان آمادگی خود را برای دریافت نذورات قربانی مردم خیرّمازندران به صورت نقدی وغیر نقدی اعلام آمادگی می کند.

وی با بیان اینکه این نهاد آماده دریافت نذورات قربانی مردم خیّرونیکوکار استان است،گفت:امسال در هرشهرستان یک پایگاه به صورت متمرکز مستقر می شود تا مردم کمکهای خود را به این پایگاهها تحویل دهند.

وی با اشاره به اینکه با انجام تمهیدات لازم ،بسیج امکانات و بکارگیری همه ظرفیتها بویژه برنامه های مبتنی برطرح های مسجدمحوری،مراکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد، به صورت وسیع تمامی مساجد شهر وروستا یک پایگاه جمع آوری کمکهامحسوب می شود،افزود:تمامی دفاتر کمیته امداد شهرستانهای مازندران، نیز آماده دریافت نذورات قربانی مردم خیر استان هستند.

قائم مقام کمیته امداد مازندران،افزود:امسال ۳۶مرکز نیکوکاری در سطح استان برای دریافت کمکهای نقدی وغیر نقدی مردم در عید سعید فطر آماده خدمت رسانی هستند.

وی با اشاره به اینکه مردم خیّرمازندران در سال گذشته ۱۰میلیاردو ۱۴۰میلیون و۸۲۷هزار ریال نذورات قربانی به مددجویان اهدا کردند،افزود:مردم نیک اندیش استان می توانند کمک های نقدی خودرا به شماره حساب ۴۰۵۰بانک ملت شعبه خیابان معلم در سراسر استان واریز کنند.

امیری کیابا تقدیر از همکاری مردم نیکوکار ونوعدوست مازندران ،یادآور شد: کمکهای نقدی جمع آوری شده در مراکز نیکوکاری تبدیل به گوشت شده و به همراه گوشت قربانی بین مددجویان توزیع خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: