jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۹۴۳۶۰۶   ۲۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

اگر در میان سرویس‌های مختلف و بسته‌های ارائه شده توسط اپراتورهای مختلف برای اینترنت پرسرعت همراه جست‌و‌جو کنید، پیدا کردن یک طرح نامحدود اینترنت از پیدا کردن سوزن در انبار کاه نیز سخت‌تر است.

این مساله باعث شده شایعه‌ای درخصوص غیرقانونی بودن طرح‌های نامحدود از طرف رگولاتوری شنیده شود. از همین رو، حسین فلاح جوشقانی، معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرده هیچ حکمی درخصوص غیرقانونی بودن این طرح‌ها از طرف این سازمان به اپراتورها ابلاغ نشده است.

به گفته این مقام مسئول تمام دستورالعمل‌های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره ارائه سرویس اینترنت نامحدود به مشترکان و متقاضیان مانند قبل اعتبار دارد و اپراتورها موظف به ارائه آن هستند.

برخی از اپراتورها از اصطلاح «اینترنت غیرحجمی» در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات این برداشت را داشته‌اند که نباید سرویس اینترنت نامحدود ارائه کنند، در حالی‌که این برداشت نادرست است و اپراتورها موظف هستند براساس نیازهای مشترکان، سرویس‌های متنوعی ارائه کنند که اینترنت نامحدود نیز در همین گروه از نیاز‌ها قرار خواهد گرفت.

بعد از طرح کاهش قیمت اینترنت همراه این دومین مساله‌ای است که از سوی اپراتورها با مقاومت روبه‌رو می‌شود و باید دید رگولاتوری و وزارت ارتباطات چه برخوردی با این مساله خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر