jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۰۹۶۵   ۱۴ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پرونده قتل زن جوان پس از 13 سال برای کشف راز جنایت به جریان افتاد.

به گزارش جام‌جم، 13 سال قبل زن جوانی از خانه‌شان در تهران خارج شد و دیگر بازنگشت. با طولانی شدن غیبت او، دختر بزرگش با مراجعه به پلیس شکایتی را مطرح کرد.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که بعد از یک سال ماموران متوجه شدند جسد زن جوان کنار رودخانه‌ای در حاشیه تهران کشف و به صورت مجهول‌الهویه دفن شده است. پزشکی قانونی در آن زمان اعلام کرده بود زن جوان پس از آزار و اذیت خفه شده است.

با گذشت 13 سال از این جنایت، فرزندان مقتول با مراجعه به دادسرا درخواست کردند دیه مادرشان از بیت‌المال پرداخت شود. دحتر بزرگ‌تر اعلام کرد برای این که روحیه خواهر کوچک‌ترشان به هم نریزد، به او نگفته بودند که مادرشان به قتل رسیده و مرگ او را بر اثر تصادف اعلام کرده بودند. حالا بعد از 13 سال واقعیت را به او گفتیم و درخواست دیه از بیت‌المال را داریم. دیروز به این پرونده در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد که قضات دادگاه، تحقیقات برای کشف راز این قتل را کافی ندانسته و پرونده را برای تحقیقات بیشتر در زمینه کشف راز قتل به دادسرای امور جنایی تهران بازگرداندند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر