زن جوان در حالی دیروز به اتهام قتل شوهرش پای میز محاکمه قرار گرفت که در تمام مراحل تحقیقات مدعی خودکشی شوهر شده، اما پزشکی قانونی مرگ را قتل اعلام کرده است.
کد خبر: ۹۳۷۲۷۲
معمای مرگ مرموز مرد جوان در درگیری با همسرش

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از دوم فروردین سال گذشته و به‌دنبال مرگ مشکوک مردی در جنوب تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت. ماموران پس از حضور در محل قتل، دریافتند که زن جوان سراسیمه از خانه‌اش خارج شده و با فریاد از همسایه‌ها کمک خواسته است. او مدعی بود شوهرش خودکشی کرده است.

با بررسی جسد مرد جوان مشخص شد، او بر اثر اصابت ضربه چاقو به سینه‌اش به قتل رسیده است. این در حالی است که در 13 ناحیه از بدن او آثار کبودی و درگیری دیده می‌شد. ماموران که به همسر این مرد مشکوک شده بودند، تحقیقات را روی او متمرکز کرده و متوجه شدند روی بدن او نیز آثار درگیری وجود دارد.

زن جوان در بازجویی‌ها منکر قتل شد و گفت: همسرم با چاقو می‌خواست مرا بکشد، اما ناگهان آن را در قلب خودش فرو کرد.

این در حالی است که پزشکی قانونی احتمال خودکشی را رد و آن را قتل اعلام کرد. پس از تکمیل تحقیقات برای زن 35‌ساله کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

دیروز زن جوان به ریاست قاضی اصغر عبداللهی پای میز محاکمه قرار گرفت.

مادر مقتول در ابتدای جلسه برای قاتل پسرش تقاضای قصاص کرد.

رئیس دادگاه با تفهیم اتهام به زن جوان، از او خواست از خود دفاع کند که لیلا گفت: من اتهام قتل را قبول ندارم. شوهرم خودکشی کرده است.

وی ادامه داد: من و شوهرم هشت سال قبل با هم ازدواج کردیم. همسرم بچه‌دار نمی‌شد و خانواده‌اش در زندگی ما دخالت می‌کردند .این کار آنها باعث اختلاف بین من و همسرم شده بود. اختلافات ادامه داشت تا این‌که نوروز سال گذشته قرار شد برای شرکت در عروسی یکی از بستگان من به تبریز برویم. اول عید موضوع را به او گفتم که مخالفت کرد و با هم درگیر شدیم. بعد قبول کرد که برویم. من در حال جمع کردن چمدان بودم که اعتراض کرد چرا دو چمدان بسته‌ام و سر این موضوع درگیر شدیم.

لیلا خاطرنشان کرد؛ صبح دوم فروردین بر سر سفر به تبریز دوباره با هم درگیر شدیم. گلویم را گرفت و قصد داشت مرا خفه کند که از دستش فرار کردم. بعد چاقویی برداشت و آن را در قلب خودش فرو کرد. کبودی‌های تن من و همسرم نیز به‌خاطر همین درگیری بود.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
روح الله
-
۰۹:۴۲ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
اره جون ننت تو راست میگی//معلوم نیست هوست تو رو توی كدوم .... كشونده
سعید
-
۱۱:۰۷ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۵
آقای روح الله لطفا در كامنت نویسی كمی شرط ادب را ملاحظه بفرمایید. شما با این ادبیات بازاری و كوچه ای نه میتوانید و نه حق دارید كسی را مخاطب قرار دهید.
بی طرف
-
۱۰:۵۸ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
حقایق از طرف بنده: شوهر كه بچه دار نمیشه! بگو خودم بچه دار نمیشم یا شوهرم ناتوانی داره! بعدشم تو چطور زنی هستی كه تونستی تن همسرتو كبود كنی؟ پس نتیجه میگیریم تو تنها نبودی. بازپرس مكالمات این زن و گوشی این زنو كاملا چك كن ببین با كی در ارتباط بوده. ضمنان از همسایه ها هم بپرس كسی رفت و امد داشته یا نه...
نرم افزار موبایل
-
۱۲:۵۷ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
بلوچی هستم بیشترنظارت داشته باشین هیچ چیزی مخفی نمی مونه راست میگه كدام زن به تنهایی مرد رو می تونه بزنه تازه شوهرت بچه دارنمیشده طلاق می گرفتی معلومه خانوم داره دروغ میگه شما قاضی عزیز بیشتر تحقیق كنین متوجه میشین
ناشناس
-
۱۴:۱۱ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
واقعا كه خیلی باحالی بی طرف.. احتمالا عقل پلیس به این مواردی كه جنابعالی اشاره فرمودین قد نمیداده.. خوب شد تو گفتی!!!! داری اینجا حیف میشی .. برو اروپا، پیشرفت میكنی بعد دعوت میشی تیم ملی!!!!!!!!!

نیازمندی ها