jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۹۳۵۳۱۱   ۳۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۶

پسر جوانی که به اتهام قتل مادر و خواهرش در پاکدشت به دو بار قصاص محکوم شده است، پس از 13 سال توانست رضایت پدرش را کسب کند.

بخشش پسر جنایتکار توسط پدر

به گزارش جام‌جم، بعد از ظهر بیست و دوم آبان سال 82 ماموران اداره آگاهی شهرستان پاکدشت از وقوع آتش‌سوزی و جنایت در خانه‌ای با خبرشدند.

آتش‌نشانان شعله‌های آتش را خاموش کرده و با جسد زنی میانسال و دختر 15 ساله‌اش رو‌به‌رو شدند.

بررسی‌های پلیس نشان داد، مادر و دختر به قتل رسیده‌اند. پسر خانواده به نام حمیدرضا بازداشت شد و در بازجویی به قتل مادر و خواهرش اعتراف کرد و گفت: سرباز بودم و چند روزی می‌شد که به مرخصی آمده بودم. روز حادثه خواهرم دیر به خانه آمد که مادرم بر سر این موضوع او را کتک زد. از رفتار مادرم عصبانی شده و او را با جوراب زنانه خفه کرده و جسدش را در حمام خانه گذاشتم. بعد سراغ خواهرم رفته و او را هم با لنگه دیگر جوراب خفه کردم. جسدش را داخل ملحفه پیچیدم و خواستم آن را دفن کنم که نشد. جسد او را کنار جسد مادرم گذاشتم و خانه را با بنزین آتش زدم.

پسر جنایتکار روزهای پایانی تیر سال 83 در شعبه 74 محاکمه و به دو بار قصاص محکوم شد. با گذشت 13 سال از این جنایت دیروز پدر خانواده با حضوردر شعبه اجرای احکام پسرش را بابت قتل دختر 15 ساله‌اش بخشید و درخواست کرد او همچنان در زندان بماند.

قاضی دشتبان، رئیس اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران در این باره گفت: این متهم فقط رضایت پدرش را جلب کرده و هنوز موفق به دریافت رضایت خواهر دیگر و شش ورثه مادربزرگش در رابطه با قتل مادرش نشده که در صورت کسب رضایت از آنها، از جنبه عمومی جرم محاکمه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ویدا
-
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
عجب بی پدر مادرای روانی پیدا میشنااااااااااااااااااا
۰
۰

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها