فرمانده انتظامی البرز از دستگیری فردی که یک آپارتمان 12 واحدی را به 36 نفر فروخته بود، خبر داد.
کد خبر: ۹۲۹۵۳۰
فروش یک آپارتمان 12 واحدی به 36 نفر در کرج

به گزار ش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا، سردار «بخشعلی کامرانی صالح» اظهار کرد: فردی با مراجعه به پلیس آگاهی کرج مدعی شد مدتی پیش یک واحد آپارتمانی را از شخصی خریداری کرده و پس از مدتی با مراجعه به واحد مسکونی خود ساکنان دیگری را در آن واحد ساختمانی مشاهده می‌کند و متوجه فروش این واحد آپارتمان به چندین نفر دیگر شده است.

وی افزود: مأموران انتظامی بلافاصله بررسی موضوع را به‌طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند و حین رسیدگی به این پرونده، مالک ساختمان مراجعه و بیان داشت که با آقای (ع.الف) به صورت مشارکتی اقدام به ساخت مجتمع مذکور کردیم و به تازگی متوجه شدم آقای (ع.الف)، هم واحدهای خود و هم واحدهای متعلق به من را به چندین نفر فروخته است.

کامرانی صالح خاطرنشان کرد: مأموران با پیگیری و بازجویی‌های بعدی متوجه شدند تعداد 36 نفر با همین عنوان پرونده‌هایی را تشکیل و از این فرد کلاهبردار شکایت دارند.

کامرانی صالح با بیان این‌که پرونده فروش مال به غیر به‌طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت، افزود: پس از پیگیری‌های بعدی مشخص شد متهم تمام واحدهای فروخته شده را به شرکای تجاری خود واگذار کرده و راه‌های منتهی به خود را از بین برده است.

وی اظهار کرد: با تلاش مأموران پلیس آگاهی و انجام اقدامات فنی مشخص شد متهم با پول حاصله از فروش واحدهای این مجتمع مسکونی اقدام به تهیه تجهیزات ساخت مواد مخدر در شهرستان اسلامشهر کرده است.

کامرانی صالح گفت: بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس با اخذ نیابت قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم و دیگر همدستانش را دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی در پایان یادآور شد: متهم طی بازجویی‌های مأموران اظهار داشت، 12 واحد آپارتمان را به 36 نفر فروختم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
ر-ر
-
۱۰:۵۷ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
متاسفانه دیوان عدالت اداری با لغو الزام دارائی به دریافت كدرهگیری راه را برای اینگونه كلاهبرداریها باز كرد چون با دریافت كد رهگیری جلوی اینگونه كلاهبرداریها گرفته میشد.
نرم افزار موبایل
-
۰۹:۲۹ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
مشكل ازاجرا نكردن قانون توسط قوه قضایی وسیستم قضایی ونادیده گرفتن حقوق معاملات توسط قضات است
نرم افزار موبایل
-
۱۸:۵۱ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
متاسفم.برای.این....

نیازمندی ها